Проводи призовників
Проводи призовників

Поділитися новиною:

Проводи призовників

23 квітня 2018 року на подвір’ї Шевченківського районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників на службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

З напутніми словами й найкращими побажаннями до новобранців звернувся  голова районної державної адміністрації Валерій Приходько: «Мені приємно побачити кращих із кращих наших земляків, які не стали ухилятися від виклику до військкомату, а вже завтра - захищатимуть рідну державу. Так, попереду буде чимало труднощів, але винагородою стануть: мужній погляд, міцні м'язи та вміння перемагати. Служіть, як кажуть, з легким серцем, а ми всі на вас чекатимемо вдома».

За давньою традицією, хлопців благословив благочинний Шевченківського округу отець Олександр. Він подарував їм свячені хрестики та іконки Миколи-Чудотворця, який є Ангелом-охоронцем та захисником воїнів,  побажав воїнам з Божою допомогою сумлінно із честю послужити народу України, щоби молитва супроводжувала захисників Вітчизни кожного дня, допомагала долати труднощі служби і закликала на них благословення Господнє.

Довідково. Призовникові виплачується грошова допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат, а також зберігаються (під час дії особливого періоду в державі) робоче місце та середній заробіток, за умови офіційного працевлаштування до призову.
Призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.

Альбом: Проводи призовників Альбом: Проводи призовників Альбом: Проводи призовників Альбом: Проводи призовників
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9521 | Переглядів: 79Дата публікації: 12:21 23.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих