Зустріч з трудовим колективом
Зустріч з трудовим колективом

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом

25 квітня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом ТОВ ВКФ «Старк» (с. Старовірівка)

Звертаючись до присутніх, Валерій Анатолійович зауважив, що «Шевченківський район має хорошого партнера на рівні області в особі голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, яка другий рік поспіль очолює рейтинг діяльності голів ОДА.  А це, в першу чергу, кошти. Харківська область отримує найбільші державні субвенції, відповідно – і наш район. Всі рівні бюджетів покращилися. Так, на них збільшилося навантаження, але кошти в бюджеті є. Їх потрібно тільки правильно використовувати, а ще більше завдання – це наповнення бюджету».

Керівник району ознайомив присутніх з результатами рішення сесії Харківської обласної ради від 1 березня 2018 року, згідно якого Шевченківський район отримав досить значні кошти для розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази. Виділення коштів у таких обсягах  свідчить про зростання уваги обласної державної адміністрації на чолі із Юлією Світличною до розвитку місцевих регіонів, дасть можливість подвоїти зусилля на користь нашої громади, об’єднавши фінанси районного і обласного бюджетів. 

Старовірівська сільська рада отримала 300 тисяч гривень для  встановлення фотоелектричної освітлювальної установки на сонячних батареях. Для  Старовірівської ЗОШ буде придбано сучасне мультимедійне обладнання для першокласників та буде встановлено гімнастичний комплекс також за рахунок обласного бюджету. Для участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Старовірівська сільська рада підготовила проект «Капітальний ремонт сільського будинку культури» та отримала кошти з обласного бюджету на умовах співфінансування.

До Програми соціального і економічного розвитку Харківської області на 2018 рік включено реконструкцію свердловини питної води в селі Старовірірівка.

Також на території Старовірівської сільської ради буде встановлено тренажерний майданчик за рахунок державних коштів через народного депутата.

В ході зустрічі, керівник району зупинився на питаннях освітньої галузі та медичної сфери району, культури та спорту, ремонту доріг, а також на питанні об’єднання територіальних громад та його перевагах.

Присутні переймалися актуальним питанням ремонту доріг.

На завершення зустрічі, керівник ТОВ ВКФ «Старк» Олександр Ревенко подякував голові райдержадміністрації за увагу до підприємства. А технічний директор Іван Кузьменко та директор з виробництва Віктор Мартиненко залюбки ознайомили голову райдержадміністрації з виробництвом.

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9543 | Переглядів: 46Дата публікації: 21:51 25.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих