Коментар голови райдержадміністрації Валерія Приходька до Дня Чорнобильської трагедії
Коментар голови райдержадміністрації Валерія Приходька до Дня Чорнобильської трагедії

Поділитися новиною:

Коментар голови райдержадміністрації Валерія Приходька до Дня Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, жителі району!

Вже 32 роки  ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС – найбільшою та найжахливішою за всю історію людства техногенною аварією.

Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях.

За статистикою в ліквідації аварії на ЧАЕС взяли участь близько 350 тисяч чоловік, з них близько 20 тисяч – мешканці Харківщини.

Уже 2 травня водії Шевченківського РТП  Анатолій Олексійович Коваль, Іван Васильович Чоломбитько, Євген Ілліч Стасюк вирушили в дорогу на своїх автомашинах. Вони були першими з нашого району посланцями на ліквідацію аварії на ЧАЕС. В числі перших також були водії, скреперисти, бульдозеристи Євген Костянтинович Жувак, Іван Олександрович Пашковський, Анатолій Олександрович Субота, Сергій Федорович Бурлака та багато інших.

Також у травні місяці наслідки аварії ліквідовували Сергій Васильович Чмут, Микола Ілліч Меленченко, Олександр Свиридович Медков, Павло Трохимович Гаврилейченко.

На жаль, багатьох ліквідаторів уже немає в живих. З кожним роком зменшується їх кількість. Ми пам’ятаємо героїв, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять. І скільки б років не минуло з того чорно звісного дня, його не забути.

Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.

Ми щиро дякуємо живим ліквідаторам, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаємо вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну таке лихо як Чорнобиль!

 

Голова Шевченківської районної  державної адміністрації Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9546 | Переглядів: 30Дата публікації: 06:06 26.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих