Той квітень не забудеться ніколи
Той квітень не забудеться ніколи

Поділитися новиною:

Той квітень не забудеться ніколи

26 квітня 1986 року о 01.23 сталася найбільша аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС

Жахлива аварія призвела до радіоактивного опромінення величезної кількості людей, до забруднення води й навколишнього середовища. 

Наша пам’ять  знову і знову повертається до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому.                                                                                                                                                       25 квітня 2018 року в Шевченківській  центральній  районній бібліотеці   проведено урок  пам’яті  під назвою « Той квітень не забудеться ніколи».  

На захід було запрошено свідків тих подій – ліквідаторів ЧАЕС Івана Григоровича Тимошевського і Василя Григоровича Штиха.

Ведучі заходу Олена Гутнік - бібліограф ЦРБ та Олена Любченко - заступник директора ЦБС по роботі з дітьми     розповіли учням 8-Б класу ліцею районної ради, присутнім на заході про вибух на ЧАЕС, визначили негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення.

 Іван Тимошевський  та Василь Штих поділилися спогадами про ті далекі події, коли вони, як і багато інших людей , не спасували перед труднощами. Це завдяки мужності  ліквідаторів  вдалося  приборкати смертоносну стихію, врятувати рідну землю від радіаційного опустошення.  Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.  

До заходу була організована книжково-ілюстрована виставка  «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять».

Ми, нинішнє покоління, повинні робити все можливе, щоб зберегти своє життя і життя майбутніх поколінь: дбати про чистоту землі, насаджувати дерева, прикрашувати землю квітами, травами, не забруднювати ріки, ставки та джерела.  

 

                                         бібліограф Гутнік О.О.

Альбом: Той квітень не забудеться ніколи Альбом: Той квітень не забудеться ніколи Альбом: Той квітень не забудеться ніколи Альбом: Той квітень не забудеться ніколи
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9547 | Переглядів: 58Дата публікації: 08:48 26.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих