XXІV сесія VII скликання
XXІV сесія VII скликання

Поділитися новиною:

XXІV сесія VII скликання

26 квітня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХІV сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Валерій Приходько, його заступники та керівники структурних підрозділів РДА, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій району,  представники громадськості та ЗМІ…

Перед початком сесії голова райдержадміністрації Валерій Приходько від себе особисто та від імені голови ХОДА Юлії Світличної висловив  щирі слова вдячності за мужність і патріотизм всім шевченківцям, які брали учать у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Розпочавши засідання сесії, депутати районної  ради оперативно приступили до розгляду питань порядку денного.

1. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року (зі змінами).  

2. Про затвердження комплексної цільової Програми розвитку футболу в Шевченківському районі на 2018-2021 роки.

3. Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів районного бюджету учасників спортивних заходів та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за рахунок районного бюджету. 

4. Про затвердження районної цільової Програми «Програмний гемодіаліз на 2018-2019 роки».

5. Про припинення  юридичної  особи Комунальний заклад охорони    здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської  районної ради  Харківської області».

6. Про внесення змін до Програми територіальної оборони Шевченківського району на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради               VІІ скликання від 21 грудня 2018 року.

7. Про хід виконання Комплексної Програми профілактики правопорушень у Шевченківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІV сесії районної ради VІІ скликання від 24 лютого 2016 року (зі змінами).

8. Про внесення змін до рішення XVI сесії Шевченківської районної ради VII скликання  від 03 серпня 2017 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання адресної грошової допомоги мешканцям Шевченківського району» та до Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання адресної грошової допомоги мешканцям Шевченківського району, затвердженого рішення XVI сесії Шевченківської районної ради VII скликання  від 03 серпня 2017 року.

9. Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

10. Про внесення змін до рішення ХХ сесії районної ради VІІ скликання від             21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

11. Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шевченківського району книг придбаних на виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки.

12. Про передачу автомобіля ГАЗ 31105-801, номерний знак АХ                    23-77 ВТ.

13. Про затвердження Статуту Сподобівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області в новій редакції.

14. Про внесення змін до рішення IV сесії районної ради V скликання від   27 жовтня 2006 року «Про затвердження нової редакції Положення про Почесне звання «Почесний громадянин  Шевченківщини» (зі змінами).

15. Про затвердження розпоряджень голови Шевченківської районної ради  з питань управління  майном  спільної  власності територіальних    громад    сіл,    селища Шевченківського  району.

16. Про  внесення  змін   до  рішення  І  сесії  районної ради VІІ скликання «Про затвердження структури   та умови   оплати  праці  виконавчого  апарату  та господарчої  групи районної  ради» від  03   грудня 2015 року (зі змінами).

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 4,1111 га, що надається в оренду МПП «Агротехсервіс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних спадкоємцями земельних часток (паїв), яка розташована на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області за межами населених пунктів.

18. Різне.

Депутатами  районної ради були розглянуті  всі питання порядку денного та ухвалені  відповідні рішення.

 

Альбом: XXІV сесія VII скликання Альбом: XXІV сесія VII скликання Альбом: XXІV сесія VII скликання Альбом: XXІV сесія VII скликання Альбом: XXІV сесія VII скликання
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9556 | Переглядів: 55Дата публікації: 09:14 27.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих