Фестиваль національної страви у Шевченковому
Фестиваль національної страви у Шевченковому

Поділитися новиною:

Фестиваль національної страви у Шевченковому

27 квітня Шевченкове було не впізнати. Сотні людей у вишиванках та вишуканих нарядах, усі усміхнені та щасливі, навколо лунає музика і в повітрі стоїть неймовірний запах копченого м’яса та щойно звареного борщу

Вперше у нашому селищі організували фестиваль національної страви. Сімейне свято відбулося за ініціативи голови райдержадміністрації Валерія Приходька.

Кожна національна кухня має страви, які стали, як тепер зазвичай кажуть, брендом тієї чи іншої країни. Зрозуміло, що не становить винятку і багата та різноманітна кухня українська, яка формувалася століттями і має великі та уславлені традиції.

 До присутніх зі святкової сцени звернувся голова райдержадміністрації Валерій Приходько. Він привітав присутніх зі святом Весни та Праці. Побажав чудового веселого дня, приємних вражень та доброго відпочинку.

На святі працювало компетентне  журі, яке уповноважили дегустувати й оцінювати кулінарні шедеври конкурсантів. Члени журі обійшли столи учасників, котрі частували своїми неймовірними на смак стравами й водночас розповідали про них. Дехто ще й декламував вірші або ж виконував пісні про легендарні страви української кухні. Всі страви були смачними, духмяними та відповідали традиціям.

Присутні мали змогу поласувати наваристим, приправленим салом ... або ж пісним з квасолею борщем, варениками, салом, кулішем, галушками, вергунами, всілякими м’ясними стравами та безліччю інших українських національних страв. Подавали господині і унікальні цукерки «Сало в шоколаді». Усі учасники частували гостей, а господині розповідали свої секрети приготування.

Смакували запашні страви під виступи співочих колективів, читання гуморесок і танці. Гарний настрій присутнім дарували виступи творчих колективів дитячої музичної школи, хору ветеранів, працівників районного будинку культури.

В рамках фестивалю відбувалося безліч різноманітних конкурсів та вікторин, майстер-класи, дитячі розваги.

Після презентації та дегустації страв відбулося нагородження переможців. Приз глядацьких симпатій заслужили працівники районного будинку культури. Третє місце виборола загальноосвітня школа № 1. Друге місце – центральна районна лікарня. Перше почесне місце посіло районне реєстрове козацтво. Переможці отримала чудові призи. А всіх учасників фестивалю було нагороджено дипломами за участь.

Шевченківський фестиваль національної страви вдався на славу. А всі, хто на ньому побував, отримали багато незабутніх вражень, позитивного настрою та добрих яскравих згадок про святковий день. От звідки потрібно брати приклад любові до своєї маленької Батьківщини, до традицій свого рідного краю. Треба, аби  все це жило та розквітало й надалі.  Адже ми – одна родина!

 

Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому Альбом: Фестиваль національної кухні в Шевченковому
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9560 | Переглядів: 110Дата публікації: 08:07 28.04.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих