Першість Харківської області з футболу
Першість Харківської області  з футболу

Поділитися новиною:

28 квітня стартувала Першість Харківської області з футболу. ФК «Шевченкове» розпочав свою новітню історію в селищі Буди зустріччю з командою ФК академія футболу «Кобра»

На початку матчу господарі намагались взяти гру під свій контроль, але завдяки успішно організованій обороні наші земляки перші 20 хв. матчу на рівних протистояли команді господарів. Слід зазначити, що вже на шостій хвилині отримав травму центральний захисник ФК «Шевченкове» Василенко Артем, якого вдало замінив на цій позиції Жовтоног Сергій. Вже у другій половині першого тайму більш функціонально та фізично готові футболісти ФК «Кобра» почали контролювати м'яч і біля воріт нашої команди почали виникати небезпечні моменти. Але гравці   ФК «Шевченкове» завдяки колективним діям вдало оборонялися іноді гостро контратакуючи суперника. Якби фортуна була на нашому боці, то Криворучко Дмитро та Білоконь Олексій могли б реалізувати свої ігрові моменти і  зробити рахунок на нашу користь.  Небезпечно турбував воротаря суперників зі штрафних Обушко Євген. До 43 хвилини нашій команді вдавалося стримувати потужний натиск господарів поля, у тому числі завдяки вдалій грі на воротах Жовтонога Владислава. Який один за одним ліквідовував небезпечні навіси та удари по воротам у нашому карному майданчику, але і він був безсилий на останніх хвилинах першого тайму, коли атака супротивника лівим флангом закінчилася взяттям воріт нашої команди.

В другому таймі атаки ФК «Кобра» стали ще потужнішими. На 65 хвилині  після однієї з атак правим флангом м'яч удруге побував у сітці воріт нашої команди. Слід зазначити, що у другому таймі тренер ФК «Шевченкове» Сергій Карпов зробив декілька замін, а саме замість Коваленко Віталія вийшов Нестеренко Андрій, замість Чечеля Володимира - Колій Роман. В свою чергу і в команді господарів було проведено декілька замін. Після цього наші футболісти перевели гру ближче до карного  майданчика ФК «Кобри» і створили біля їхніх воріт декілька гострих моментів, з якими вдало справилися оборона і воротар господарів. Фінальний свисток рефері зафіксував перемогу ФК «Кобра» з рахунком 2:0.

Хотілося б відзначити, що наші футболісти гідно виглядали поряд з досвідченішими та більш іменитими  суперниками.

Наступна футбольна зустріч відбудеться 5 травня на стадіоні «Колос», де наша команда буде приймати гостей з міста Вовчанська. Бажаємо молодому колективу ФК «Шевченкове» успіхів у майбутніх матчах.

Альбом: Першість Харківської області  з футболу Альбом: Першість Харківської області  з футболу Альбом: Першість Харківської області  з футболу Альбом: Першість Харківської області  з футболу Альбом: Першість Харківської області  з футболу Альбом: Першість Харківської області  з футболу Альбом: Першість Харківської області  з футболу Альбом: Першість Харківської області  з футболу
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9568 | Переглядів: 32Дата публікації: 12:53 02.05.2018