Розширена нарада
Розширена нарада

Поділитися новиною:

Розширена нарада

7 травня 2018 року голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів розширену нараду з керівниками підприємств, установ, організацій району

На засідання запрошені: керівники підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату райдержадміністрації, засоби масової інформації.

Заступник керівника апарату - начальник відділу організаційної роботи, діловодства та з питань звернень громадян Наталія Сторожниченко надала інформацію про виконання основних заходів за квітень та планування на травень 2018 року.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Левченко проінформувала про використання бюджетних коштів. Вона зазначила, що в результаті проведеної роботи по виконанню доходів місцевих бюджетів забезпечено виконання по всіх 17 бюджетах. Додатково залучено 5,9 млн. грн. Загальна сума видатків за 4 місяця 2018 року склала 103,9 млн. грн., в тому числі по галузях:

 - Управління - 10,5 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 86,5%;

- Освіта - 26,9 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 51,4%;

- Охорона здоров’я - 9,7 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 43,6%;

- Культура - 4,6 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 68%;

- Фізична культура – 0,5 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 205,6%;

- Соцзахист – 38,8 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 41,8%;

- ЖКГ – 4,1 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 69,8%;

- Інші видатки – 8,8 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 68,2%;

З них капітальні видатки склали 8,0  млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 5,8 млн. грн.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ольга Жовтоног проінформувала про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування. Із 20 наданих міні–проектів на конкурс обласної ради «Разом у майбутнє» переможцями по Шевченківському району визначили 6 проектів на загальну суму 1385 тис. 604 грн.:

До 10.05.2018 року переможцям необхідно надати оригінали проектів в друкованому варіанті;

- Протягом 20 днів з дати оприлюднення результатів конкурсу до 28.05.2018 року необхідно укласти угоду між місцевими радами та переможцями конкурсу;

- Протягом 30 днів з дати оприлюднення результатів конкурсу  (до 30.05.2018)  провести сесії відповідних рад, де потрібно визначити головних розпорядників бюджетних коштів та на їх рахунки, перерахувати 5% - кошти конкурсанта та надати до конкурсного комітету пакет документів, щодо підтвердження виконання конкурсантом та місцевими радами їх співучасті у реалізації міні – проекту.

- До 01.06.2018  будуть внесені зміни до обласного бюджету в частині передачі субвенцій відповідним районам;

- Реалізація переможцями конкурсу міні – проектів   - травень-листопад 2018 року;

- Моніторинг реалізації міні – проектів та підготовки звітності щомісяця до 5 числа з моменту передачі обласної субвенції по грудень 2018 року.

- Надання конкурсному комітету підсумкових звітів про виконання проектів  - упродовж місяця з дати завершення реалізації міні – проекту, але не пізніше 15.12.2018 року.

Про проведення   Всеукраїнської акції  з благоустрою  «За чисте довкілля» на території   району доповіла начальник   відділу  містобудування,   архітектури  та    житлово-комунального господарства райдержадміністрації  Тетяна Дорогань.

 Про початок пожежонебезпечного періоду та мінімізація пожеж в екосистемах доповів в.о. начальника Шевченківського районного сектору  ГУ ДСНС України у Харківській області Вадим Луценко.              

З ходом медичної реформи в Шевченківському районі присутніх ознайомила головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Сивокоз.

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько підбив підсумки наради та надав відповідні доручення.

 

Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9608 | Переглядів: 52Дата публікації: 20:28 07.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих