Українці своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. Юлія Світлична
Українці своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. Юлія Світлична

Поділитися новиною:

Українці своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. Юлія Світлична

Шановні земляки! У ці травневі дні українці разом з усім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму

Пам’ять про ту війну є особистою для кожного з нас, адже в кожній родині є власна історія про долі рідних, які назавжди змінила Друга світова.

Українці зазнали непоправних втрат, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу.

І разом з усім світом у ці дні ми промовляємо «Ніколи знову». Ми розділяємо з десятками народів спільну перемогу та спільне горе від тих утрат і точно знаємо, що тільки разом, пліч-о-пліч, ми перемогли нацизм у Другій світовій війні. І так само — тільки підтримуючи один одного, можемо сьогодні протистояти новому світовому агресору.

Як і в 1939–1945 роках, сьогодні українці — на передовій боротьби з ворогом, який прагне перекроїти не тільки карту України, але й мапу всієї Землі. У цій боротьбі ми не одинокі. Маємо підтримку абсолютної більшості держав світу, і з часом розуміння того, що відбувається нині в Україні, а разом із ним — і підтримка нашого народу тільки зростають.

У ці дні ми згадуємо всіх, хто віддав життя за Україну — на фронтах Другої світової війни та на нинішньому східному фронті. Вшановуємо подвиги дідів та їх онуків. Щиро бажаю здоров’я та сил нашим ветеранам, а всім нам — мирного неба.

Ніколи знову!

Голова облдержадміністрації Юлія Світлична 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9612 | Переглядів: 9Дата публікації: 08:23 08.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих