ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ!
ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ!

Поділитися новиною:

ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ!

Голова Шевченківської районної державної адміністрації Валерій Приходько відвідав ветеранів Другої світової війни і привітав їх зі святом Премоги

8 та 9 травня – одні з головних днів для нашої держави, які відраховують роки від Переможного травня 1945-го року. День Перемоги завжди був і залишається для всіх поколінь українців не лише величним святом, а й приводом висловити слова безмежної вдячності тим, хто відстояв свободу і мир на рідній землі.

З року в рік число героїв Другої світової все менше і менше. На Шевченківській землі сьогодні проживає всього 13 ветеранів Другої світової війни: Рибальченко Олександр Артемович (с.Мостове), Тройнер Іван Вячеславович (с.Олександрівка), Сосінович Анатолій Федорович (с.Гроза), Шаламіна Лариса Василівна (с.Борівське), Мещерякова Раїса Григорівна (с.В.Балаклія), Товкач Григорій Іванович (с.Сподобівка), Обушко Михайло Макарович (с.Сподобівка), Борисенко Василь Муйсійович (смт.Шевченкове), Земляченко Лідія Олексіївна (смт.Шевченкове), Юрченко Іван Іванович (с.Зорянське), Шевченко Ганна Сергіївна (смт.Шевченкове), Страхов Олексій Іонович (смт.Шевченкове), Буценко Леонід Єгорович (смт.Шевченкове).

7 і 8 травня, напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова Шевченківської районної державної адміністрації Валерій Приходько відвідав ветеранів Другої світової війни і привітав їх зі святом та подякував за здобуту Перемогу, за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Також завітав очільник району до свідка вікопомних подій 1943 року Колісник Софії Кузьмівни. Спілкуючись з ветеранами, цікавився їх проблемами, тривогами і переживаннями та з нагоди свята вручив їм вітальні листівки й продуктові набори та передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної і депутата обласної ради Вісхана Ісламова. А вони у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки та дякували за увагу і небайдужість.

 

Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ! Альбом: ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ПЕРЕМОГУ!
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9617 | Переглядів: 50Дата публікації: 15:02 08.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих