Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька зі святом Перемоги
Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька зі святом Перемоги

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька зі святом Перемоги

Дорогі наші ветерани, герої фронту і тилу! Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас з 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ці дні увесь світ висловлює слова безмежної вдячності та пошани ветеранам, які доклали титанічних зусиль для зупинення ворога і встановлення миру. Український народ, як ніхто інший, знає ціну навалі нацизму. Адже саме на нашій землі відбувалися одні з найтрагічніших подій тієї страшної війни. Мільйони українців були знищені, закатовані, перевезені на чужину. Для нас незмінною залишається пам'ять про ті роки і про героїв, які здобули перемогу заради щасливого мирного життя майбутніх поколінь. Ми схиляємося у доземному поклоні перед ветеранами, які пронесли через усі лихоліття любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. 

В умовах нової агресії проти українського народу, пам'ять про славетні подвиги наших дідів і прадідів пробуджує з новою силою патріотичний дух нинішнього покоління, почуття нашої національної гідності, дає силу новим героям. Священний обов’язок кожного з нас – зробити все для того, щоб бути гідними ратного подвигу наших дідів і прадідів, щоб на мирній землі виховувати дітей та внуків, радіти майбутньому по-справжньому вільної європейської України.

У ці дні всі ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, а також нинішніх захисників, що віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави. Вічна їм  світла пам’ять!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, вдови, діти війни! Шановні жителі Шевченківщини! Від щирого серця вітаю Вас із Днем Перемоги!

Бажаю Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, голова райдержадміністрації                                              Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9621 | Переглядів: 20Дата публікації: 05:32 09.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих