Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги
Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги

Поділитися новиною:

Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги

9 травня, у День 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в селищі Шевченкове на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів Другої світової війни, представників районного органу виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників АТО, військовослужбовців, громадських організацій, духовенства та громадськості.

Сотні жителів селища та гості, з багряними маками на грудях, прийшли вшанувати священну пам’ять героїв, що полягли на фронтах  світової війни та висловити повагу і шану ветеранам, які здобували Перемогу в боротьбі з нацизмом.

Святкова хода до Меморіалу розпочалася з центральної площі селища. Очолювали колону прапороносці з державними прапорами України та району, студентська молодь, які несли гірлянду Слави.

Весна. Рік сорок п’ятий.

Зітхнула звільнена земля,

Здригнулося від болю за синами.

І мирним житом впала на поля.

Вже в котрий раз те жито сходить,

І правнуків благословляє на життя.

Але той травень, переможний травень

Вовіки не зазнає забуття, - такими словами розпочався мітинг-реквієм біля Вічного вогню та пам’ятника загиблим воїнам на Меморіалі Слави.

Ведучі  урочистого мітингу проникними, хвилюючими словами доносили до присутніх священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах  світової війни. Ми у вічному боргу перед тими, хто віддав своє життя в боротьбі за Перемогу, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну землю…

Зі словами подяки і привітань до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернувся голова Шевченківської райдержадміністрації Валерій Приходько. Він подякував сивочолим ветеранам, учасникам Другої Світової війни, учасникам дій на території інших держав та учасникам АТО за мужність і самовідданість, вірність обов’язку і стійкість духу у війні з небезпечним супротивником, адже ми повинні бути єдиним цілим в подоланні всіх негараздів, які випали на долю України. «Всім хто боровся за наше майбутнє – низький уклін, а тим кого немає з нами – вічна пам’ять від кожного з нас, пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, яку ми з вами повинні нести через віки», - відзначив керівник району у своєму виступі.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Другої світової, очільник району побажав міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого й мирного життя та передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Лунали побажання ветеранам довгих років життя, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні від голови районної ради Наталії Онищенко, селищного голови Володимира Волкодава, голови Шевченківської ветеранської організації Василя Муйсійовича Борисенка, настоятеля Свято-Троїцького храму отця Олександра, представника учнівської молоді Сергія Деревянка.

Хвилюючими були хвилини вручення ветеранам Другої світової війни квітів від школярів, студентів, жителів селища.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам та пам’ятних стел присутні вшанували тих, хто віддав молодість, життя і здоров’я для врятування людей і рідної землі. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

По завершенню мітинга, ветеранів пригостили смачною польовою кашею й «фронтовими ста грамами».

 

 

Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги Альбом: Мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці Перемоги
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9623 | Переглядів: 116Дата публікації: 15:23 09.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих