Нічия на виїзді

Поділитися новиною:

9 Травня ФК «Шевченкове» провів гостьову зустріч у с.м.т. Донець Балаклійського району з постійним учасником Чемпіонату Харківської області з футболу місцевою командою «Газовик»

Матч пройшов на стадіоні спортивного комплексу  «Шебелинкагазвидобування». Слід зазначити,що для місцевих футболістів створені всі умови для проведення тренувального процесу. Спортивний комплекс облаштований  басейном, тренажерним залом, а також футбольним полем зі штучним   зрошуванням газону. У нашій команді з різних причин були відсутні декілька ключових гравців оборони це Коваленко Віталій та Худокормов  Максим. У зв’язку з цим тренер ФК «Шевченково»  Карпов Сергій  вимушений був зробити деяку ротацію основного складу. А саме місце центрального захисника поряд з Василенко Артемом зайняв досвідчений  Кодиленко Віталій, функції правого захисника виконував номінальний півзахисник Грунський  Віктор, місце правого півзахисника зайняв  переведений з нападу Нестеренко Андрій.

З перших хвилин зустрічі господарі, які у попередніх двох стартових турах мали у своєму активі перемогу і нічию, звісно хотіли продовжити свою вдалу серію матчів і спробували взяти хід гри під свій контроль. Початковий відрізок першого тайму м’яч надовго не затримувався у наших  футболістів внаслідок досить великого відсотку браку при передачах, завдяки  чому господарі мали деякий час ігрову перевагу на полі. Особливо важко було стримувати місцевих футболістів на правому фланзі нашої оборони , вінгер яких постійно створював напругу біля воріт гостей та своїми рейдами і передачами в карний майданчик, сюди ж зміщувався й нападник господарів, але центральні захисники нашої команди вдало страхували своїх партнерів і На 30 хвилині матчу, після помилки місцевих футболістів при створенні штучного положення поза грою, Євгеній Обушко точною передачею з центра поля вивів один на один з голкіпером «Газовика» Нестеренка Андрія, але наш півзахисник не зміг виграти очну дуель у воротаря господарів поля , повторний його удар був також не точним.  До кінця першого тайму  ініціатива почергово переходила від однієї команди до іншої, але рахунок в матчі  так і не був відкритий.

У другому таймі перші  п'ятнадцять хвилин зустрічі наша команда мала територіальну та ігрову перевагу над суперником, але вона, на жаль,  не змогла реалізуватися у забитий  м’яч. Та вже наступні п'ятнадцять хвилин можна занести в актив наших суперників. Саме цей відрізок матчу й видався найтяжчим за всю гру для команди гостей і лише надійна гра захисту і воротаря Жовтонога Владслава, який в одному з епізодів парирував підступний удар суперника у лівий кут своїх воріт врятовувавши наш колектив від голу.  В кінці другого тайму завдяки вдалій грі гравців, які вийшли на заміну у ФК «Шевченкове», гра перемістилася на половину поля господарів. Після стрімких атак наших земляків м’яч після ударів  Криворучка  Дмитра  і  Колія Романа  навіть двічі побував  у воротах «Газовика», але рефері у обох епізодах зафіксував порушення правил з боку гравців нашої команди, внаслідок чого взяття воріт були відмінені. Врешті гра так і закінчилася нульовою нічиєю,яка принесла  перше залікове очко до скарбниці наших земляків. То ж запрошуємо дванадцятого травня  усіх любителів футболу на стадіон «Колос» в селище Шевченкове  підтримати нашу команду, де о 17.00 год.  ФК «Шевченкове» буде приймати на своєму полі, у минулому неодноразового  чемпіона області з футболу Куп’янський «Металург».

Слід також зауважити, що сформувався постійний колектив любителів футболу, які супроводжують свою  команду на виїздні матчі, то ж і на стадіонах суперників наші футболісти  відчувають підтримку своїх вболівальників.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9631 | Переглядів: 35Дата публікації: 22:44 10.05.2018