Засідання комісії
 Засідання комісії

Поділитися новиною:

Засідання комісії

11 травня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективного використання бюджетних коштів

На засідання комісії були запрошені підприємства, які мають відокремлені філії, підрозділи і т.п.  та здійснюють господарську діяльність на території Шевченківського району: ПСП «Тавільжанське»,ТОВ «Куп’янськ – Агроінвест», ТОВ Агросвіт Савенці», ф/Г «Клепки» ,філія ПАТ «Укргазвидобування» ГПУ «Шебелинкагазвидобування»,ТОВ «Семагро».

Запрошеним підприємствам запропоновано розглянути питання щодо сплати податку на доходи з фізичних осіб за місцем здійснення діяльності, знаходження рухомого та нерухомого майна.

Підприємствам, які мають господарські двори, склади, під’їзди, але документи на користування земельними ділянками не оформлено,  запропоновано надати до державної фіскальної служби  податкову декларацію по платі за землю і сплатити земельний податок в розмірі встановленому законодавством.

Володимир Бондаренко доручив представникам підприємств самостійно звернутися до керівництва своєї вищестоящоїорганізації з питання постановки їх на облік платникомподатків на території Шевченківського району.

 

Альбом: 11 травня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективного використання бюджетних коштів Альбом: 11 травня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бондаренко провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективного використання бюджетних коштів
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9636 | Переглядів: 55Дата публікації: 15:13 11.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих