На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері
На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері

Поділитися новиною:

На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері

 Від імені керівництва Харківської облдержадміністрації,  запрошених жінок привітала  голова громадської організації "Всеукраїнське об’єднання рідних зниклих безвісті та загиблих захисників України" Марина Полякова. Вона подякувала жінкам за те, що виховали сучасних українських героїв та справжніх патріотів своєї держави: «Ваші сини – приклад для підростаючого покоління. Вони назавжди залишаться у нашій пам’яті, а їх подвиг буде навічно закарбований  в історії України», - сказала вона.

З нагоди свята, матері загиблих воїнів були нагороджені відзнакою «Орден матері бійця АТО». Серед нагороджених і мати героя шевченківщини Світлана Ковшар.

Запрошені мали змогу подивитися феєричний концерт до Дня матері від артистів Харківської філармонії.

Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері Альбом: На Харківщині привітали матерів загиблих воїнів із Днем Матері
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9640 | Переглядів: 55Дата публікації: 15:49 13.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих