4 тур Чемпіонату Харківської області з футболу

Поділитися новиною:

12 травня на стадіоні “Колос” відбулася гра 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу

Місцева команда ФК ”Шевченкове» приймала на своєму полі неодноразового чемпіона та призера обласної першості ФК ”Металург” м. Куп’янськ. Не дивлячись на дощову погоду, зустріч зібрала досить чисельну кількість вболівальників, які підтримували свою команду.

З перших хвилин зустрічі більш досвідчені футболісти ФК ”Металург” заволоділи ігровою і територіальною перевагою на полі. Але шевченківці до 30 хвилин першого тайму залишали свої ворота недоторканими. І все таки гості реалізували свою перевагу та відкрили рахунок.

Після перерви, малюнок гри дещо змінився, і вже господаря поля стали більше турбувати воротаря гостей. В одній з атак нападник ФК «Шевченкове» Сергій Жовтоног, ударом головою, зрівняв рахунок. Та вже через п’ять хвилин, гості знову входять вперед, а ще через декілька хвилин встановлюють остаточний результат зустрічі 3:1.

В останні хвилини матчу футболісти нашої команди намагалися скоротити рахунок, але чіткі дії оборонців та воротаря гостей завадили це зробити.

19 травня відбудеться 5 тур Чемпіонату області з футболу ФК «Шевченкове» в гостях зіграє з командою ФК «Дворічне».

Альбом: 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу Альбом: 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу Альбом: 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу Альбом: 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу Альбом: 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу Альбом: 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу Альбом: 4 туру Чемпіонату Харківської області з футболу
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9641 | Переглядів: 46Дата публікації: 11:59 14.05.2018