Черговий призов до лав ЗСУ
Черговий призов до лав ЗСУ

Поділитися новиною:

Черговий призов до лав ЗСУ

14 травня відбувся черговий призов юнаків шевченківщини. На строкову військову службу призвані Денис Городніченко (Шевченкове), Олександр Захарченко (Шевченкове) та Дмитро Кутовий (Борівське)

Від імені голови райдержадміністрації Валерія Приходька присутніх вітав перший заступник Володимир Бондаренко. Він побажав юнакам бути дисциплінованими і гідними захисниками нашої держави, відзначивши, що військовослужбовці строкової служби не залучаються до служби в зоні АТО.

За словами військового комісара Шевченківського райвійськкомату, полковника Дмитра Поткіна, юнаки з вищою освітою віддадуть армії 12 місяців, а ті, хто не встиг отримати диплом вищого навчального закладу, відслужать півтора року. Всі призовники з початку будуть направлені у навчальні центри, а після підготовки їх перенаправлять до військ.

Тож побажаємо нашим землякам відмінної служби, мирного неба, міцного здоров’я і змужнілими повернутися до рідних домівок. Хай вам щастить!

Альбом: Черговий призов до лав ЗСУ Альбом: Черговий призов до лав ЗСУ Альбом: Черговий призов до лав ЗСУ Альбом: Черговий призов до лав ЗСУ
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9643 | Переглядів: 67Дата публікації: 13:54 14.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих