Обласна спартакіада серед депутатів
Обласна спартакіада серед депутатів

Поділитися новиною:

Обласна спартакіада серед депутатів

12 травня на базі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради пройшов ІІ етап VIІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад

У спортивних змаганнях взяли участь представники 21 району Харківщини (в тому числі і команда Шевченківського району) – 367 депутатів місцевих рад різних рівнів, які змагались у п’яти видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та футзал.

В загальнокомандному заліку найсильнішою виявилася команда депутатів Лозівського району, ІІ місце посів Валківський район, а ІІІ місце виборола команда Краснокутського району.

У змаганнях з футзалу «золото» отримали депутати Лозівського району, «срібло» – Печенізького району, «бронзу» – Дергачівського району.

У волейболі перемогла команда Зміївського району, II місце посіла збірна міста Первомайський, III місце – команда Лозівського району.

У настільному тенісі місця розподілились таким чином:

серед жінок: I місце – Надія Манукян (Кегичівський район), II– Ілона Засуха (Первомайський район), III – Наталія Приходько (Сахновщинський район);

серед чоловіків: I місце – Костянтин Задніпровський (Ізюмський район), II – Юрій Корж (місто Лозова), III – Петро Кучков (Зміївський район).

У командному заліку з настільного тенісу: 1 місце – команда Кегичівського району, 2 – команда Первомайського району, 3 – Харківського району.

За підсумками змагань з шашок місця розподілились наступним чином:

серед жінок в особистому заліку: I місце – Анна Калантай (Красноградський район), II – Наталя Перепелиця (Шевченківський район), III – Лілія Лучковська (Краснокутський район);

серед чоловіків в особистому заліку: I місце – Петро Бобрус (Шевченківський район), II – Володимир Полончук (Зміївський район), III – Григорій Смоляк (Краснокутський район).

У загальнокомандному заліку з шашок: 1 місце – команда Шевченківського району, 2 – команда Краснокутського району, 3 – Красноградського району.

У змаганнях з шахів:

серед жінок: І місце – Ірина Лучко (Краснокутський район), ІІ – Любов Ткачова (Ізюмський район), ІІІ – Наталія Кисельова (Валківський район);

серед чоловіків: І місце – Олексій Логвиненко (місто Первомайський), ІІ – Михайло Юхно (Краснокутський район), ІІІ – Володимир Шевченко (Лозівсбкий район).

У командному заліку з шахів: 1 місце – команда Краснокутського району, 2 – команда Шевченківського району, 3 – команда Красноградського району.

В загальному командному заліку команда Шевченківського району виборола 9 місце.

Цього разу на спартакіаді було відзначено наймолодшого та найстаршого учасника змагань, якими стали Вячеслав Ковальчук та Микола Кулишов. Депутатів нагородили дипломами та заохочувальними призами.

 

Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів Альбом: Обласна спартакіада серед депутатів
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9644 | Переглядів: 55Дата публікації: 18:09 14.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих