15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері
 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері

Поділитися новиною:

15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько привітав від себе особисто, від органів районної влади, від голови ХОДА Юлії Світличної опікунів (піклувальників), прийомних батьків і усиновителів, запрошених  на свято. Побажав звичайного родинного щастя, достатку та радості: «Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Тому ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави».

«У нашому районі на обліку служби у справах дітей Шевченківської райдержадміністрації перебуває 21 усиновлена дитина за якими здійснюється нагляд. Функціонує і дитячий будинок сімейного типу,  батьки-вихователі яких виховуються 5 діточок, 4 прийомні сім’ї, у яких виховується  6 дітей, 35 опікунів,  у яких на вихованні перебувають 45 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. І саме такі родини сьогодні присутні у нашому залі і ми вітаємо їх зі святом» - звернулася до присутніх директор Шевченківського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Людмила Журба.

З нагоди свята, від органів виконавчої влади відзначили подарунками  опікунів (піклувальників), прийомних батьків, батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу та членів сімей загиблих учасників АТО.

Свої музичні привітання глядачам подарували працівники районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи.

Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері Альбом: 15 травня в актовій залі райдержадміністрації відбулася тематична концертна програма до Дня сім’ї та Дня матері
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9649 | Переглядів: 85Дата публікації: 12:07 15.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих