Зустріч з активом села Новомиколаївка
Зустріч з активом села Новомиколаївка

Поділитися новиною:

Зустріч з активом села Новомиколаївка

16 травня, після особистого прийому громадян, голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з активом села Новомиколаївка

Зустріч відбулася у форматі питання-відповіді та стала для керівника району своєрідним звітом перед громадою, так як 15 травня сплинув рік його діяльності на посаді голови Шевченківської райдержадміністрації. За цей рік очільник району другий раз зустрічається з громадою Новомиколаївської сільської ради.

Валерій Анатолійович звернув увагу на соціально значимі проекти, які плануються до реалізації в цьому році в районі за рахунок різних джерел фінансування. Зокрема, детально зупинився на питаннях освітньої галузі та медичної сфери району, культури та спорту, удосконалення матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів,  а також на питаннях благоустрою нашого краю, тощо.

Також він  детально зупинився на перевагах об’єднання територіальних громад, які зможуть самостійно і на належному рівні утримувати дитячі садки і школи, амбулаторії, будинки культури і клуби, дороги, інфраструктуру. Тобто,  це реальний шлях до підвищення якості повсякденного життя мешканців кожного села, селища чи міста.

Присутні переймалися актуальним питанням ремонту доріг та збільшенням робочих місць на підприємствах району.

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9654 | Переглядів: 55Дата публікації: 21:48 16.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих