Огляд об’єктів села Новомиколаївка
Огляд об’єктів  села Новомиколаївка

Поділитися новиною:

Огляд об’єктів села Новомиколаївка

16 травня, в ході візиту до громади Новомиколаївської сільської ради, голова райдержадміністрації Валерій Приходько відвідав амбулаторію сімейної медицини. Поспілкувався з лікарем, поцікавився станом підписання декларацій, вислухав пропозиції щодо потреб в ремонті, забезпечені проточною водою. Обговорив з лікарем питання щодо забезпечення медичним обладнанням для належного функціонування амбулаторії.

Разом з начальником відділу освіти, директором Новомиколаївської ЗОШ та сільським головою оглянули місце майбутнього розташування спортивного майданчика  з синтетичним покриттям для занять футболом , де вже розпочалися ремонтні роботи. До речі,  саме  з цим питанням – встановленням футбольного спортивного майданчика в селі – звернулися місцеві мешканці  на минулорічному прийомі до керівника району. Тож, результат не забарився. Визначилися з графіком проведення ремонтних робіт по будівництву майданчика та благоустрою території навколо.

Також відвідали школу, подивилися кабінет для майбутніх першокласників, який до початку нового навчального року буде облаштований  новими сучасними меблями, комп’ютерним обладнанням та  дидактичними матеріалами, які допоможуть  навчатися у грі.

Альбом: Огляд об’єктів  села Новомиколаївка Альбом: Огляд об’єктів  села Новомиколаївка Альбом: Огляд об’єктів  села Новомиколаївка
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9655 | Переглядів: 69Дата публікації: 21:49 16.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих