Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці
Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці

Поділитися новиною:

Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці

Травень надзвичайно багатий на свята. Але є серед них чи не найдорожчі - День матері та День сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи і доповнюючи, а ще більше нерозривно з ними пов’язане, свято День української вишиванки - покликаного зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу

Мамина пiсня, отчий дiм, бабусина вишиванка, прозора криниця, з якої пили воду ще наші предки — це наша родовiдна пам’ять, нашi символи, наша історія, яку повинні пам’ятати всі, щоб бути сильними, непереможними.

На знак єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу, збереження споконвічних  народних традицій створення і носіння вишитого одягу, сьогодні на центральній площі селища зібралися справжні цінителі української краси.

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько привітав шевченківців із святом від себе особисто і від імені голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної та наголосив, що такими акціями ми не просто популяризуємо наші традиції, а й демонструємо, що здатні єднатись навколо них. Адже це неймовірна краса і гордість за свою рідну країну, за свою неньку-Батьківщину. «Вишивка і вишиванка – це символи нашої України, наша історія. Здавна вишиванка вважалася оберегом. Вірили, що яку вишиванку людина одягає, така і буде доля. Можливо, в сучасному світі це розуміння дещо змінилося. Але добре те, що сьогодні вишиванка стає все більш популярною серед молоді. Подібні заходи спрямовані й на патріотичне виховання молодих людей» - сказав керівник району.

 З нагоди свята, відбувся святковий флешмоб, та було встановлено фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці. Рекорд становить 657 осіб, який буде записано в «Книгу рекордів Шевченківщини», започатковану саме в цей день, їз зазначенням імен та прізвищ учасників заходу.

Ми – українці. Україна – це Європа

Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці Альбом: Фоторекорд найбільшої кількості людей у вишиванках в одному місці
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9662 | Переглядів: 130Дата публікації: 21:03 17.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих