Зустріч з трудовим колективом
Зустріч з трудовим колективом

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом

17 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом АК «Харківобленерго» та з начальником управління інформаційної політики та роботи зі споживачами Володимиром Скічко з питань взаємодії з органами виконавчої влади

Керівник району акцентував увагу присутніх на питаннях соціально-економічного розвитку району та основних завданнях, які ставить перед собою керівництво району: наповнення бюджету та залучення інвестицій.

Звертаючись до присутніх, Валерій Анатолійович зауважив, що «Шевченківський район має хорошого партнера на рівні області в особі голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, яка другий рік поспіль очолює рейтинг діяльності голів ОДА.  А це, в першу чергу, кошти. Харківська область отримує найбільші державні субвенції, відповідно – і наш район. Всі рівні бюджетів покращилися. Так, на них збільшилося навантаження, але кошти в бюджеті є. Їх потрібно тільки правильно використовувати, а ще більше завдання – це наповнення бюджету».

Керівник району ознайомив присутніх з результатами рішення сесії Харківської обласної ради, згідно якого Шевченківський район отримав досить значні кошти для розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази. Виділення коштів у таких обсягах  свідчить про зростання уваги обласної державної адміністрації на чолі із Юлією Світличною до розвитку місцевих регіонів, дасть можливість подвоїти зусилля на користь нашої громади, об’єднавши фінанси районного і обласного бюджетів. 

За минулий рік в наш район вдалося залучити близько 20 мільйонів гривень. Це кошти, які вже сьогодні відпрацьовуються на об’єктах району в освітній галузі та медичній сфері, культурі та спорті.

В ході зустрічі, очільник району детально зупинився на питаннях освітньої галузі та медичної сфери району, культури та спорту, ремонту доріг, а також на питанні об’єднання територіальних громад та його перевагах.

Начальник електричних мереж АК «Харківобленерго» Олег Ярошенко подякував за візит та ознайомив голову райдержадміністрації з диспетчерським кабінетом РЕМу, куди  приходить вся інформація про відключення, пошкодження, аварійні ситуації.

 

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9663 | Переглядів: 54Дата публікації: 22:33 17.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих