«СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ»
 «СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ»

Поділитися новиною:

«СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ»

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

         Тож, 15 травня 2018 року в Шевченківській  центральній районній бібліотеці для дорослих, відбулася година цікавих повідомлень, яка пройшла під назвою « Сто метрів до Європи». На  заході були присутні учні 10 класу Шевченківського ліцею районної ради. Ведучі,  бібліотекар  центральної районної бібліотеки Літвінова Ірина, та редактор  центральної районної бібліотеки Бицанова Людмила, познайомили учнів з історією європейських держав, про взаємовідносини Євросоюзу та України, та про їхні перспективи.  Учні мали змогу в ігровій формі дізнатися більше про європейські звичаї, географію країн Європи,  про її культуру та письменників. В читальному залі була також оформлена книжкова виставка « Відкриваємо Європу разом».

         Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейські, у нас спільні ідеали. Україна , як молода суверенна держава прагне творчо переосмислити світовий досвід і як член Ради Європи долучитися до нього в інтелектуальному й організаційному планах.

 

                                  Підготівала: бібліограф Гутнік О.О.

Альбом:  «СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ» Альбом:  «СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ» Альбом:  «СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ» Альбом:  «СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ» Альбом:  «СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ» Альбом:  «СТО МЕТРІВ ДО ЄВРОПИ»
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9664 | Переглядів: 56Дата публікації: 06:01 18.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих