Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

18 травня під головуванням голови райдержадміністрації Валерія Приходька відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

На розгляд були винесені питання про надання  дозволу  органу опіки і піклування  на дарування 1/3 частки квартири сестрі право користування якою мають малолітні діти; про надання висновку органу опіки і піклування про доцільність позбавлення батьківських прав  доньки відносно малолітньої онуки;  про можливість повернення неповнолітньої доньки до матері.

По даним питанням доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Інна Попова.

Члени комісії детально вивчили питання. За результатами засідання, з кожного питання  були прийняті конструктивні рішення з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

 Також на комісії розглянули питання про визначення напрямку використання коштів  для розподілу субвенції в частині забезпечення житлом дітей-сиріт і осіб з їх числа, які перебувають на соціальному квартирному обліку.

Вирішили визначити  напрямок використання коштів  для розподілу субвенції в частині забезпечення житлом дітей-сиріт і осіб з їх числа, які перебувають на соціальному квартирному обліку - придбання соціального житла, житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа; службі у справах дітей райдержадміністрації підготувати лист і відповідні матеріали по житловим об’єктам  до обласної державної адміністрації.

Також на розгляд було винесено та затверджено  індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

 

 

Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини Альбом: Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9673 | Переглядів: 74Дата публікації: 15:05 18.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих