Нарада-навчання з сільськими та селищним головами
Нарада-навчання з сільськими та селищним головами

Поділитися новиною:

Нарада-навчання з сільськими та селищним головами

22 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду з керівниками місцевого самоврядування

Керівник району ознайомив присутніх з найближчими важливими заходами, які планується провести в районі, та запросив всіх прийняти в них активну участь.

Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування  Шевченківського районного військового комісаріату  Олег Ягодка підвів підсумки весняного призову на строкову військову службу. Планове завдання щодо призову виконано Шевченківським районом на 67%.

Тетяна Левченко - начальник фінансового управління райдержадміністрації доповіла про виконання бюджету району за січень – квітень 2018 року (в тому числі про стан виконання сільських бюджетів). За цей період до бюджету району надійшло додатково 5,6 млн.грн.

Тетяна Іванівна звернула особливу увагу на перевиконання річних планів, наявність податкового боргу (за виключенням Борівської та Новомиколаївської сільських рад), відсутності пропозицій щодо ліквідації недоїмки по сплаті податків, щодо розрахунків по відшкодуванню вартості тарифів та висловила претензії по виконавчій дисципліні (щодо надання інформації та перерахування трансфертів).

Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Ольга Жовтоног. На даний час на рівні області проводяться тендерні процедури на здійснення поточного ремонту комунальних доріг по Гетьманівській, Старовірівській та  Безм’ятежненській сільським радам на загальну суму понад 3 млн.грн. та на проведення ремонту доріг загального користування (ділянка дороги від Чугуїв-Мілове до села Борівське,  ділянка автодороги Шевченкове – Мостове – Великі Хутори, об’їзд  селища Шевченкове по вулиці Цапковій). Розпочато ямкові роботи по ділянці дороги Шевченкове–Мостове та Шевченкове–Безм’ятежне. Планується щомісячне  виконання робіт об’ємом 1200 кв.м  ямкового ремонту.

З обласного бюджету передбачено фінансування відновлення вуличного електроосвітлення в с. Василенкове на суму 190,0 тис.грн., по Гетьманівській раді - 150 тис.грн. та встановлення автономної фотоелектричної  освітлювальної установки (ліхтарі на сонячних батареях) в с. Старовірівка -250,0 тис.грн.

Завершується  капітальний ремонт Старовірівського сільського будинку культури на суму понад 4,6 млн.грн., з яких фінансування обласного бюджету  складає 2,4 млн. грн.

Продовжуються роботи по заміні вікон в Шевченківському ліцеї районної ради  (2163,654 тис.грн.)  та на стадії завершенння - капітальний ремонт даху ліцею (1378,6 тис.грн.). Це також кошти з області.

На «Капітальний ремонт поліклінічного корпусу Шевченківської центральної районної лікарні» (зовнішні роботи) в обласному бюджеті передбачено 2243,575 тис.грн. На сьогодні здійснено заміну вікон, дверей, завершується ремонт покрівлі.

Розпочато поточний ремонт санвузлів поліклінічного корпусу. В терапевтичному корпусі повністю замінені вікна,  проведено поточний ремонт водогону та каналізації.

Завершується підготовка  до реконструкції  КНС №2,3 в селищі  Шевченкове, на суму 2618,33 тис.грн.. На сьогодні визначено підрядну організацію та укладено договори, в обласному бюджеті заплановано кошти на проведення робіт в поточному році.

В обласному  конкурсі «Разом в майбутнє»  переможцями визначено 6 міні –проектів  на загальну суму 1385,604 тис.грн.  Всі вони будуть реалізовані  протягом року. В той же час, в районі потребують реалізації соціально значущі проекти, на які виготовлено проектно-кошторисну документацію, та вирішується питання щодо їх реалізації за рахунок бюджетів всіх рівнів.

Світлана Перепадя – головний лікар ЦРЛ проінформувала щодо обговорення можливостей переходу закладів охорони здоров’я на п’ятиденний робочий тиждень в рамках реформи в медичній галузі.

 

 

 

Альбом: Нарада-навчання з сільськими та селищним головами Альбом: Нарада-навчання з сільськими та селищним головами
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9681 | Переглядів: 72Дата публікації: 15:59 22.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих