«Скарби таємниць з книжкових полиць»
«Скарби таємниць з книжкових полиць»

Поділитися новиною:

«Скарби таємниць з книжкових полиць»

З того часу, як людина навчилася писати, всю свою мудрість вона довірила книгам. На глиняних табличках, папірусних свитках і пергаменті люди прагнули зберегти для нащадків свої знання, досвід, думки. З незапам’ятних часів з’явилися і храми мудрості-бібліотеки.

 Саме про це 23 травня працівники районної бібліотеки для дітей  Олена Любченко та  Людмила Гета розповіли на інформанії   бібліотечній «Скарби таємниць з книжкових полиць» для учнів 5 класів ліцею Шевченківської районної ради, згадали правила поведінки в бібліотеці, та в ігровій формі перевірили, як уважно діти читають книги. Були проведені тест-вікторина «Аптека для душі», вікторина «Книги - дивовижний світ»,  бліц-вікторина «Швидко казку відгадай» особливо дітям сподобалися конкурси «Відгадай предмет», «Черевичок для Попелюшки» та гра «Сороконіжка». Була оформлена книжкова виставка «Мистецтво бути читачем».

                                                                                                                                                           заст. директора  Любченко О.

Альбом: «Скарби таємниць з книжкових полиць» Альбом: «Скарби таємниць з книжкових полиць» Альбом: «Скарби таємниць з книжкових полиць» Альбом: «Скарби таємниць з книжкових полиць» Альбом: «Скарби таємниць з книжкових полиць»
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9690 | Переглядів: 41Дата публікації: 08:20 24.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих