Актуальні питання земельного законодавства
Актуальні питання земельного законодавства

Поділитися новиною:

Актуальні питання земельного законодавства

22 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів спільне засідання робочої групи з питання раціонального та ефективного використання земель, запобігання корупції земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи та комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективного використання бюджетних коштів

До участі у засіданні було запрошено  начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяну Левченко, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Ольгу Жовтоног, начальника управління соціального захисту населення Тетяну Григоренко, Шевченківського селищного голову Володимира Волкодава, Семенівського сільського голову Володимира Карпенка, голову СГ «Колос» Наталію Проценко, фізичну особу підприємця Миколу Кабанця, директора СТОВ «Куйбишево» Сергія Лісового, фізичну особу підприємця Олександра Робака.

На порядок денний винесено наступні питання:

Про розгляд листа Шевченківського селищного голови Волкодава В.П. щодо фактів використання земельних ділянок в межах та за межами населених пунктів без правовстановлюючих документів  на території  селищної ради.

По цьому питанню присутніх проінформувала начальник фінансового управління Тетяна Левченко. Розгляд даного питання вирішено перенести на наступне засідання, в зв’язку із відсутністю представників селищної ради на засіданні.

Про розгляд листа голови СГ «Колос» Проценко Н.Б. щодо урегулювання відносин між орендарями на території Семенівської сільської ради.

Робоча група розглянула дане питання та заслухала позиції сторін.  Так як, згідно Закону України, райдержадміністрація не має права втручатися в приватні відносини між орендодавцями, власниками землі та орендарями сторонам було рекомендуємо сторонам налагодити взаєморозуміння  між учасниками господарської діяльності, що  провадиться підприємствами, установами, організаціями та громадянами України на території Семенівської сільської ради Шевченківського району мирним шляхом та толерантним ставленням один до одного.

Про розгляд заяви директора ПП «Сподобівка Агро Плюс» Сергієнка І.Є. щодо передачі в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок.

Про розгляд заяви голови СГ «Колос» Проценко Н.Б. щодо передачі в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок.

Робоча група вирішила утвердити ці два питання та надати проекти договорів, згідно яких державна адміністрація рекомендує землекористувачам збільшити відсоткову ставку орендної плати до 8% та заключати договора строком на 7 років.

 

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9693 | Переглядів: 62Дата публікації: 19:01 24.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих