Привітання голови райдержадміністрації з Днем останнього дзвоника
Привітання голови райдержадміністрації з Днем останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації з Днем останнього дзвоника

Дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні водночас святковий і дуже відповідальний день. В доросле життя вирушають 62  одиннадцятикласника Шевченківщини.

У цей святковий день звертаюся до всіх школярів зі словами вітання та побажаннями добра, щастя і здоров’я.

Останній шкільний дзвоник сповіщає вам про омріяний прихід літніх канікул. Я вірю в те, що ви проведете їх весело і цікаво, загартуєтеся, наберетеся сил, зустрінете нових друзів.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Бажаю кожному з вас, шановні одинадцятикласники, успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми. Досягаючи значних результатів в особистому і професійному житті, не забувайте своїх батьків, шкільних друзів, отчий дім, ваших наставників-учителів, рідний край, впевнено та гордо представляйте Шевченківщину і Україну у європейській і світовій спільноті добрими справами і вагомими здобутками.

          По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів та бабусь! Цінуйте і шануйте їхню любов, підтримку, турботу і піклування. Пам’ятайте, що вони є вашою надійною опорою в житті.

 У День Останнього дзвоника щиро вітаю та висловлюю особливу подяку освітянам Шевченківщини. Ваша професійна майстерність є запорукою розвитку регіону. Переконаний, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розвиток шкільної освіти, виховання у юних серцях почуття добра, людяності, любові до рідного краю, сім’ї і школи.

  Вітаю громаду Шевченківщини, адже День Останнього дзвоника є по-справжньому святом всієї громади. Вірю, що спільними зусиллями ми і надалі плекатимемо сучасне й майбутнє регіону – дітей та учнівську молодь, які розбудовуватимуть українську державу, гідно представлятимуть її у світі.

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                      Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9695 | Переглядів: 40Дата публікації: 07:28 25.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих