Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька зі святом Трійці
Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька зі святом Трійці

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Валерія Приходька зі святом Трійці

Дорогі краяни! Свято Трійці є величним святом народження Христової Церкви

В цей день, майже дві тисячі років тому, Дух Святий нагородив апостолів сміливістю й силою провіщати Боже Слово. З того часу християнська віра поширилася на весь світ, несучи народам істину та надію.

Утверджуючи свою незалежність, повертаючись до цілющого джерела національної єдності, Україна нині впевнено йде шляхом суспільного, духовного та економічного оновлення. Тож нехай Христос увійде у наші серця трійцею нездоланної віри, світлої надії та всеперемагаючої любові.

Хай це світле свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі, а Дух Святий надихає Вас на добрі справи для добра наших родин, рідної Шевченківщини та усієї України!

                                                    

З повагою, голова райдержадміністрації                                       Валерій Приходько

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9699 | Переглядів: 30Дата публікації: 13:34 27.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих