Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту
Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту

Поділитися новиною:

Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту

Близько 100 юних туристів – команди з 10 шкіл району зібрались в урочищі Гашинівського лісу на районний туристичний зліт серед закладів загальної середньої освіти, організований відділом освіти Шевченківської райдержадміністрації за сприяння голови райдержадміністрації Валерія Приходька

Такі змагання щорічно проводяться в кінці навчального року як завершальний етап та підсумок навчально-виховної туристичної роботи в районі з метою організації здорового відпочинку у сфері туризму і знайомства з елементами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл «Джура».

 На урочисте відкриття цьогорічного зльоту завітав голова райдержадміністрації Валерій Приходько, який привітав спортсменів і їх тренерів від імені голови ХОДА Юлії Світличної і від себе особисто та зазначив: «В нашому районі дитячий туризм розвивається на досить високому рівні. Це, мабуть, один з найкращих видів спорту, який дуже подобається дітям. Туризм комплексно розвиває тіло, дух і розум, загартовує дітей у походах. І Шевченківщина має хороші результати в цьому напрямку. Як доказ – високі результати як в обласних, так і в загальноукраїнських змаганнях ваші та ваших тренерів».

Державний прапор України доручено було підняти переможцям обласного туристичного зльоту Максиму Гонтару та Вероніці Бабарико.

З програмою змагань ознайомив тренер з туризму Олег Антонов. Юні туристи змагалися за першість у орієнтуванні на місцевості; встановлені намету на час; у в’язці вузлів; у конкурсі «Відун» на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох; у конкурсі плакатів «Добре діло».

На завершення зльоту, було підбито підсумки змагань. В загально-командному заліку 1 місце за ЗОШ №1, 2 місце – Гетьманівський НВК. 3 місце – Василенківська ЗОШ.

 Потім всі разом розпалили багаття «Дружби» та запустили у небо ліхтарики бажань. 

Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту Альбом: Валерій Приходько привітав учасників туристичного зльоту
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9713 | Переглядів: 73Дата публікації: 08:28 30.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих