30 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду з головами сільських рад
30 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду з головами сільських  рад

Поділитися новиною:

30 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду з головами сільських рад

Одним з головних завдань, яке ставить перед собою керівництво району - це наповнення бюджетів. Саме з цього приводу керівник району провів нараду з головами місцевого самоврядування.

Про наповнення місцевих бюджетів району у 2018 році доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Левченко.

Вона наголосила на зацікавленості органів місцевого самоврядування у наповнені бюджетів, адже це і покращення матеріально-технічної бази, і стан доріг, і благоустрій населених пунктів, і підвищення рівня мінімальної заробітної плати…

 Відповідно до Закону, органи місцевого самоврядування повинні здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевих бюджетів на підприємствах, організаціях, незалежно від форм власності. Це значить, що всі підприємства, організації, які розміщені на території рад повинні своєчасно в повному обсязі сплачувати податки, збори і т.п. Тому, згідно законодавства, необхідно здійснювати контроль на дотримання зобов’язань щодо платежів. Тетяна Іванівна детально зупинилася на напрямках, в яких повинні працювати органи влади: ліквідація зменшення податкової заборгованості;  проведення роботи по виявленню відокремлених підрозділів, підприємств, організацій що створюють свою діяльність на території ради і не сплачують податки до місцевих бюджетів; здійснення контролю у сфері земельних відносин; порушення питання щодо права користування земельними ділянками у випадках системної несплати; надходження від куплі-продажу.

           Про впровадження медичної реформи та стан підписання декларацій з сімейними лікарями в Шевченківському районі доповіла заступник  головного  лікаря  з   медичного     обслуговування населення КЗОЗ «ЦПМСД»  Тетяна Кузьменко.

 

Альбом: 30 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду з головами сільських та селищної рад Альбом: 30 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду з головами сільських та селищної рад Альбом: 30 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду з головами сільських та селищної рад
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9717 | Переглядів: 50Дата публікації: 23:36 30.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих