30 травня під головуванням керівника району Валерія Приходька відбулося засідання колегії Шевченківської райдержадміністрації
30 травня під головуванням керівника району Валерія Приходька відбулося засідання колегії Шевченківської райдержадміністрації

Поділитися новиною:

30 травня під головуванням керівника району Валерія Приходька відбулося засідання колегії Шевченківської райдержадміністрації

На засідання колегії були розглянуті наступні питання порядку денного:  щодо реалізації в Шевченківському районі Урядової програми «Доступні ліки» та про  стан оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях району.

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗОЗ «ЦПМСД» Тетяна Кузьменко ознайомила присутніх з питаннями щодо реалізації в Шевченківському районі Урядової програми «Доступні ліки». Програмою передбачено повну компенсацію вартості 33 препаратів. Крім того, держава частково компенсує вартість 206 препаратів, із доплатою пацієнтом в середньому 10 – 30% вартості лікарського засобу.

Для реалізації Урядової програми «Доступні лікі» укладений договір з аптекою ДОРП «Обласний аптечний склад», який має 5 пунктів реалізації лікарських засобів.

Мінімальна потреба на рік по програмі складає 2 564 960 гривень. Затверджено кошторисних призначень на 2018 рік – 319 024 гривень. Кошти на травень місяць використані, але рецепти виписуються на протязі місяця і дійсні протягом 30 днів. Фінансування починається з першого числа кожного місяця, тому основна маса пацієнтів отоварює рецепти в перших числах. У зв’язку з недостатнім асигнуванням, було прийняте рішення про наближення видатків з жовтня-грудня на квітень-червень цього року. До Харківської обласної державної адміністрації був направлений лист щодо додаткової потреби у видатках на реалізацію програми «Доступні ліки».

Колегією було запропоновано продублювати лист до Департаменту охорони здоров’я. Також колегія вважає за необхідне пропонувати сімейним лікарям, завідувачам фельдшерських пунктів першочергово забезпечувати лікарськими засобами не транспортабельних та лежачих осіб, а також осіб з обмеженими можливостями.

Про  стан оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях району доповіла начальник управління соціального захисту населення  Тетяна  Григоренко.

Станом на 01.01.2018 року  та на 01.04.2018 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району становила 130,8 тис.грн., а саме на підприємстві–банкруті КПОЗ «Центральна районна аптека №66». Процедура продажу майна боржника триває. Оскільки вона є тривалою, встановити терміни погашення заборгованості з виплати заробітної плати  неможливо.

Крім того, періодично у 2017 – 2018 роках виникала заборгованість на Шевченківському районі електромереж районного відділу енергозбуту.                Заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками закладів та установ бюджетної сфери відсутня.

Для проведення аналізу рівня оплати праці працівників району щомісячно здійснюється оперативний моніторинг показників середньої заробітної плати. Так  розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників по району становить 5627 гривень. Найвищий рівень спостерігається в промисловості – 9947 гривень, найнижчий в сільському господарстві – 4843 гривень та в охороні здоров’я – 4732 гривень.

 В обговоренні цього питання взяли  участь - директор ТОВ СП «Шевченківське», СГ «Колос», СФГ «Золотий колос» - Наталія Проценко, директор СФГ «Урожайне» - Володимир Сергієнко, які повідомили  причини низького рівня заробітної плати  в своїх господарствах у 2017 році.

Для підвищення соціальної захищеності найманих працівників та їх сімей, роботодавцям, профспілкам та органам влади необхідно об’єднати зусилля та вживати необхідних заходів щодо підвищення середньомісячного розміру заробітної плати на всіх підприємствах, в установах та організаціях району до середньомісячної заробітної плати по області.

Альбом: 30 травня під головуванням керівника району Валерія Приходька відбулося засідання колегії Шевченківської райдержадміністрації Альбом: 30 травня під головуванням керівника району Валерія Приходька відбулося засідання колегії Шевченківської райдержадміністрації Альбом: 30 травня під головуванням керівника району Валерія Приходька відбулося засідання колегії Шевченківської райдержадміністрації Альбом: 30 травня під головуванням керівника району Валерія Приходька відбулося засідання колегії Шевченківської райдержадміністрації
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9718 | Переглядів: 59Дата публікації: 00:28 31.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих