Шевченківщина пишається успіхами наших талановитих дітей
Шевченківщина пишається успіхами наших талановитих дітей

Поділитися новиною:

Шевченківщина пишається успіхами наших талановитих дітей

Дитяча музична школа сьогодні зібрала своїх талановитих учнів на свято Останнього дзвоника

Привітати  вихованців  та випускників школи від імені голови ХОДА Юлії Світличної івід себе особисто прийшов голова  райдержадміністрації Валерій Приходько. «Цей рік видався особливо плідним на творчі успіхи для вихованців музичної школи. У 2017-2018 учбовому році вони ставали переможцями, призерами творчих конкурсів, фестивалів, виставок, олімпіад… Шевченківщина пишається успіхами наших дітей. І викладачі до цього долучилися - передавали свою творчу майстерність учням», - зазначив керівник району та вручив відмінникам навчання та переможцям у конкурсах сертифікати на отримання одноразової грошової винагороди.

А переконатися у творчій майстерності вихованців музичної школи можна було на святковому концерті, що пройшов з нагоди свята.

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9719 | Переглядів: 78Дата публікації: 01:38 31.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих