Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ
Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ

Поділитися новиною:

Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ

Одним з основних завдань, які ставить перед собою керівництво району, є збереження інфраструктури району, в тому числі і загальноосвітніх закладів

Згідно Закону України «Про освіту» кількість дітей у навчальному закладі має бути не менше ніж 25 осіб. Так як в новому навчальному році у Сподобівській ЗОШ прогнозується 21 учень, то питання недопущення закриття школи стоїть як першочергове для вирішення.

Саме з цього приводу, 30 травня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з батьківським комітетом,  колективом працівників Сподобівської ЗОШ та активом села.

За рік роботи Валерія Приходька на посаді голови Шевченківської райдержадміністрації жодного закладу не було закрито, в цьому напрямку керівництво району продовжує працювати і в поточному році. На сьогоднішній день є ряд напрямків, які передбачають покращення матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів. Це і облаштування перших класів, це і комп’ютеризація шкіл та якість інтернетсполучення, це і мотиваційні моменти такі як «Кращий учень»  та «Кращий вчитель» по кожній школі, «Краща школа» по району, це і встановлення в багатьох населенних пунктах району спортивних, тринажерних і дитячих майданчиків, тощо.

Сподобівська ЗОШ має достойні результати в учнівському процесі, тут працює сильний педагогічний колектив. Школа брала участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє», завдяки чому замінено вікна в навчальному закладі. Активно співпрацює з батьками, сільською радою та місцевими сільгосппідприємствами. З місцевого та районного бюджетів  було виділено кошти на заміну системи опалення. З початку року в школі покращено харчування  учнів (збільшено порцію та урізноманітнено раціон). Всі ці напрацювання говорять про необхідність існування такого закладу. Тому на зустрічі було запропоновано  обговорити питання та як варіант збереження школи - реорганізувати Сподобівську ЗОШ у філію Старовірівської ЗОШ (яку планується створити як опорний заклад).

З питань бюджетного фінансування шкіл району, в тому числі і Сподобівської ЗОШ присутніх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Левченко.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Старіков висловив свою точку зору стосовно реорганізації закладу. Він зауважив, що в разі позитивного рішення, новостворена філія не втратить ні в заробітній платі штатних працівників, ні в зменшенні штату колективу, не зменшаться і видатки на утримання філії.

Присутні активно долучились до обговорення питання. За результатами зустрічі, було прийняте спільне  рішення – зберегти заклад у вигляді філії Старовірівської ЗОШ.

Зупинився очільник району і на питанні об’єднання територіальних громад, які зможуть самостійно і на належному рівні утримувати дитячі садки і школи, амбулаторії, будинки культури і клуби, дороги, інфраструктуру. Тобто,  це реальний шлях до підвищення якості повсякденного життя мешканців кожного села, селища чи міста.

 Також, в ході зустрічі, керівник району  звернув увагу на питаннях  медичної сфери району, культури та спорту. До обговорення питань долучились начальник відділу освіти Юлія Бобрусь та заступник головного  лікаря  з   медичного     обслуговування населення КЗОЗ «ЦПМСД»  Тетяна Кузьменко. Громада села переймалася питаннями підписання декларацій з сімейними лікарями та забезпечення населення села аптечними препаратами. Актуальним залишається питання ремонту доріг. Стосовно  дороги до  Сподобівки голова райдержадміністрації зауважив, що ремонт дороги до села внесено до плану ямкових ремонтів Служби автомобільних доріг Харківської області та передбачається розпочати вже влітку.

Альбом: Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ Альбом: Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ Альбом: Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ Альбом: Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ Альбом: Збереження Сподобівської школи шляхом реорганізації у філію Старовірівської ЗОШ
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9720 | Переглядів: 64Дата публікації: 13:37 31.05.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих