З впевненістю можу назвати Шевченківщину не лише сільськогосподарським, але й промисловим районом. Валерій Приходько
З впевненістю можу назвати Шевченківщину не лише сільськогосподарським, але й  промисловим районом. Валерій Приходько

Поділитися новиною:

З впевненістю можу назвати Шевченківщину не лише сільськогосподарським, але й промисловим районом. Валерій Приходько

Напередодні Дня місцевої промисловості, голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся за круглим столом з керівниками місцевих підприємств та передовиками виробництв

За   наполегливу   працю,   високий   професіоналізм,  успіхи в освоєнні нових сучасних технологій та з нагоди Дня працівників місцевої промисловості Почесними грамотами районної державної  адміністрації та  районної ради нагороджено трудові колективи: ВКФ «Старк» (керівник Олександр Ревенко), філії «Старовірівська» приватної науково-виробничої компанії «Інтербізнес» (керівник Сергій Коптєв), ТОВ «Контакт 2002» (керівник Віктор Сербиненко), ТОВ «Глобал Інвест Системс» (керівник Андрій Ісіченко), ТОВ «Дана УТ» (керівник Ігор Вансовіч).

Почесними грамотами  та Подяками районної державної  адміністрації та  районної ради відзначено кращих працівників промислових підприємств району. Серед них і люди поважного віку, і  молодь, і учасники АТО, які ще вчора тримали зброю в руках, захищаючи державу, а сьогодні успішно працюють на виробництві, зміцнюючи її економіку.

В теплій дружній атмосфері пройшло спілкування «круглого столу».

Валерій Приходько наголосив, що «місцева промисловість робить вагомий внесок, як у районний так і в загальнодержавний бюджет. Ви сприяєте збільшенню кількості робочих місць, розвитку промисловості, покращенню умов роботи та відпочинку людей, мотивуєте їх залишатись на рідній землі. З впевненістю можу назвати Шевченківщину не лише сільськогосподарським, але й  промисловим районом».

Керівники запрошених підприємств дякували за увагу до їхньої праці, ділились думками та пропозиціями. «Вперше за весь час існування  підприємства в районі, ми відчуваємо, що  керівництво району приділяє увагу не тільки сільському господарству, а й нам, промисловцям. Це радує і надихає», - відмітив, зокрема, керівник ТОВ «Контакт 2002» Віктор Сербиненко.  В цьому його підтримали всі присутні керівники.

         На завершення, домовились спрямувати спільні зусилля на вирішення нагальних питань, одним з першочергових серед яких є ремонт дороги у промисловій зоні селища.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9738 | Переглядів: 80Дата публікації: 22:31 01.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих