Відкритя сезону літньої риболовлі
Відкритя сезону літньої риболовлі

Поділитися новиною:

Відкритя сезону літньої риболовлі

Нарешті прийшло свято до шевченківських любителів рибної ловлі – відкрито сезон літньої риболовлі

В неділю, 3 червня, прийшли на водойму Раївського ставка порибалити майже більшість членів громадської організації «Аматор». Привітати любителів рибалки завітав голова райдержадміністрації Валерій Приходько: «Шановні рибалки! Вітаю Вас з цією довгоочікуваною подією! Наголошую, що дотримання Правил рибальства гарантує цікаву рибалку та приємний відпочинок! Тож бажаю Вам вдалого відпочинку та гарних уловів». За активну громадську позицію та багаторічну плідну працю ветеранів товариства було відзначено Подяками та цінними подарунками.

Відкриття сезону  відбулося за фінансової підтримки  депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова та керівника ВКФ «Старк» Олександра Ревенко.

Альбом: Відкритя сезону літньої риболовлі Альбом: Відкритя сезону літньої риболовлі Альбом: Відкритя сезону літньої риболовлі Альбом: Відкритя сезону літньої риболовлі Альбом: Відкритя сезону літньої риболовлі Альбом: Відкритя сезону літньої риболовлі Альбом: Відкритя сезону літньої риболовлі
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9742 | Переглядів: 84Дата публікації: 15:41 04.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих