Розширена нарада
Розширена нарада

Поділитися новиною:

Розширена нарада

4 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Валерія Приходька відбулася розширена нарада з керівниками підприємств, установ та організацій району

Про виконання основних заходів за травень місяць доповіла заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи, діловодства та з питань звернень громадян Наталія Сторожниченко та проінформувала про планування заходів на червень місяць.

Про виконання бюджету району за січень-травень 2018 року доповіла начальник управління Тетяна Левченко. Вона зазначила, що за цей період додатково залучено в бюджет 5,423 тис.грн. По всіх 17 бюджетах району забезпечено перевиконання доходної частини. Найбільше перевиконання – це районний бюджет – 2,2млн.грн., по Шевченківській селищній раді – 1,2 млн.грн., по сільським радам найбільше перевиконання – по Нижньобурлуцькій сільській раді – 305 тис.грн.

Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування доповіла  начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Ольга Жовтоног. Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету реалізацію проекту по заміні вікон ліцею Шевченківського ліцею завершено та продовжуються роботи по капітальному ремонту Старовірівського Будинку культури та поліклінічного корпусу Шевченківської ЦРЛ.

З державного бюджету у с. Новомиколаївка в стадії виконання роботи з реконструкції спортивного майданчику для міні-футболу з штучним покриттям.

З районного бюджету проводяться роботи по капітальному ремонту системи опалення Борівської ЗОШ, спортивного залу Шевченківської ЗОШ №1, системи опалення спортивного залу в районному Будинку культури, фасаду приміщення Шевченківського ліцею та Будинку дитячої та юнацької творчості для розміщення інклюзивного центру; здійснюється поточний ремонт санвузлів в районному Будинку культури, поліклінічному корпусі ЦРЛ, Шевченківській ЗОШ №1.

Реконструкція КНС №2,3 в смт. Шевченкове, розпочнеться в найближчий час, після передачі міжбюджетних трансфертів.

Наразі проводяться ремонтні роботи в приміщеннях сольової, аромо-, адаптаційної та масажної кімнат, кімнати прання та санвузла для створення адаптаційного відділення на базі Територіальному центру соціального обслуговування.

Про хід ремонтих робіт на шляхах району доповіла начальник  відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Тетяна Дорогань. За період з 25.05.2018р по 31.05.2018р. бригадою Шевченківського ДРП філії «Балаклійський райавтодор» виконано 321 м2.  Це  ремонт ділянки автодороги від траси Чугуїв-Мілове до села Василенкове та під’їзд до села Огурцівка.  Ремонтні роботи продовжуються.

Про впровадження медичної реформи в Шевченківському районі доповідала головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Олена Сивокоз.

 Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році   доповідала начальник відділу освіти райдержадміністрації  Бобрусь Юлія Анатоліївна.

За підсумками наради, головою райдержадміністрації Валерієм Приходьком були надані відповідні доручення.

 

Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9745 | Переглядів: 64Дата публікації: 09:01 05.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих