Зустріч з трудовим колективом
Зустріч з трудовим колективом

Поділитися новиною:

Зустріч з трудовим колективом

5 червня голова райдержадміністрації Валерій Приходько зустрівся з трудовим колективом ТОВ «Контакт 2002»

Керівник району акцентував увагу присутніх на питаннях соціально-економічного розвитку району та основних завданнях, які ставить перед собою керівництво району: наповнення бюджету та залучення інвестицій.

Валерій Анатолійович ознайомив присутніх з результатами рішення сесії Харківської обласної ради, згідно якого Шевченківський район отримав досить значні кошти для розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази. Виділення коштів у таких обсягах  свідчить про зростання уваги обласної державної адміністрації на чолі із Юлією Світличною до розвитку місцевих регіонів, дасть можливість подвоїти зусилля на користь нашої громади, об’єднавши фінанси районного і обласного бюджетів. 

За минулий рік в наш район вдалося залучити близько 20 мільйонів гривень. Це кошти, які вже сьогодні відпрацьовуються на об’єктах району в освітній галузі та медичній сфері, культурі та спорті.

В ході зустрічі, очільник району детально зупинився на питаннях освітньої галузі та медичної сфери району, культури та спорту, ремонту доріг, а також на питанні об’єднання територіальних громад та його перевагах.

Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом Альбом: Зустріч з трудовим колективом
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9751 | Переглядів: 67Дата публікації: 19:37 05.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих