Виїзний прийом громадян
Виїзний прийом громадян

Поділитися новиною:

Виїзний прийом громадян

6 червня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів виїзний прийом громадян села Петрівка

Питання з якими зверталися жителі села до керівника району стосувалися: невиплати частини не використаної субсидії громадянам; недостатнього водопостачання в літній період; державної дотації на утримання молодняка ВРХ та державного кредитування малого бізнесу по вирощуванню молодняка ВРХ м’ясних порід; ремонту доріг та транспортного сполучення між селом Петрівка і селом Аркадівка, де в майбутньому буде побудовано амбулаторію сімейної медицини; працевлаштування; земельних відносин між орендарем і орендодавцем; виплати грошової допомоги дітям війни. Особливо цікавилися присутні об'єднанням територіальних громад.

Жителі села колективно звернулися за допомогою у вирішенні питання безперебійного водопостачання в літній період. Зимою води вистачає, а влітку розпочинається зрошення городів, тому кількість води в башті недостатня для споживачів. За поясненням Петрівської сільської голови Ольги Благої, башта подає воду протягом 8 годин (двічі на день по 2 години). Розрахунки на полив городів не встановлені. Сплата за воду розрахована 27 гривень з людини. Качати більшу кількість води в башту немає можливості їз-за її пошкодження.

Валерій Анатолійович запропонував розглянути можливість встановлення на території Петрівської сільської ради нової башти. Для цього на першому етапі потрібно буде виготовити проектно-кошторисну документацію. Можливо за фінансовою підтримкою на її виготовлення потрібно буде звернутися до спонсорів, наприклад до місцевого сільгосппідприємства. Далі, за наявності проектно-кошторисної документації, розглядати питання можливості включення проекту в Програму соціального і економічного розвитку Харківської області для подальшого отримання коштів на встановлення нової башти.

В ході виїзного прийому  керівником району було надано вичерпні відповіді на більшість питань.

Альбом: Виїзний прийом громадян Альбом: Виїзний прийом громадян
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9757 | Переглядів: 60Дата публікації: 16:19 06.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих