Нарада з головами місцевих рад
Нарада з головами місцевих рад

Поділитися новиною:

Нарада з головами місцевих рад

12 червня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів нараду с головами місцевих рад

Про виконання бюджету району за січень-травень 2018 року доповіла начальник фінансового управління Тетяна Левченко. Вона зазначила, що за цей період додатково залучено в бюджет 5,423 тис.грн. По всіх 17 бюджетах району забезпечено перевиконання доходної частини. Найбільше перевиконання – це районний бюджет – 2,2млн.грн., по Шевченківській селищній раді – 1,2 млн.грн., по сільським радам найбільше перевиконання – по Нижньобурлуцькій сільській раді – 305 тис.грн.

Також Тетяна Іванівна наголосила, що не всі сільські ради забезпечують виконання договорів на перерахування міжбюджетних трансфертів. Підхід до цього питання повинен бути більш виваженим, з урахуванням фінансових можливостей при підписанні помісячного розподілу трансфертів.

Начальник фінансового управління звернула увагу на лист державної фіскальної служби про шляхи вирішення проблемних питань відносно органів місцевого самоврядування.

Про врегулювання проблемних питань, які  виникають при здійсненні перевезення пільгової категорії громадян доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Тетяна Григоренко. Вона повторно звернулася  до голів місцевих рад щодо виділення додаткових коштів. Стосовно цього питання було прийняте рішення про спільне відпрацювання плану помісячних розписів надання трансфертів по сільських радах.

Про комплексну перевірку діяльності Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області, органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів  та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту в період з 12 по 23 червня 2018 року доповів перший заступник голови  райдержадміністрації Володимир Бондаренко.

Про додаткові заходи фінансового контролю. Повідомлення про факт суттєвої зміни майнового стану суб’єкта декларування доповіла головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації  Оксана Чумак.

 

 

           

 

Альбом: Нарада з головами місцевих рад Альбом: Нарада з головами місцевих рад Альбом: Нарада з головами місцевих рад Альбом: Нарада з головами місцевих рад
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9775 | Переглядів: 59Дата публікації: 14:58 12.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих