Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради
Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради

Поділитися новиною:

Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради

12 червня голова райдержадміністрації Валерій Приходько взяв участь в роботі сесії районної ради

Перед початком сесії було відзначено переможців обласної Спартакіади серед депутатів Петра Бобруса (2 місце в особистому заліку та 1 місце в командному заліку з шашків) та Ігора Ковальова (5 місце в особистому заліку з шахів).

На порядку денному депутатами районної ради були розглянуті та прийняті схвальні рішення з наступних питань:

        Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року (зі змінами).   З даного питання доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Ольга Жовтоног;

        Про внесення змін до рішення ХХ сесії районної ради VІІ скликання від  21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами) доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Левченко. Вона звернула увагу на рішення сесії обласної ради, згідно якого наш район отримав значну суму коштів. В зв’язку з цим, потрібно внести зміни до районного бюджету та збільшити доходну частину за рахунок субвенцій з обласного бюджету за рахунок державного бюджету на:

- придбання житла для дітей-сиріт;

- відшкодування вартості лікарських засобів окремих захворювань;

- створення і розвиток інклюзивної освіти;

- забезпечення якісної сучасної доступної загальної освіти «Нова українська школа»;

- фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту, утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

     Та інших субвенції з обласного бюджету.

       Про затвердження Положення про конкурс на   посаду   керівника   закладу загальної середньої  освіти  Шевченківського району Харківської області доповіла начальник відділу освіти  райдержадміністрації Юлія Бобрусь. Про оголошення конкурсу та вимог до кандидатів пізніше буде зазначено на офіційному сайті відділу освіти та в районній газеті «Краєвид». Також Юлія Анатоліївна надала інформацію стосовно зміни назви та визнання Старовірівського ліцею Шевченківської  районної ради Харківської області опорним закладом та про припинення юридичної особи  – Сподобівська  загальноосвітня     школа І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області    (шляхом   ліквідації). Згідно нового Закону «Про освіту» назви загальноосвітніх шкіл 1-3 ступенів буде змінено на ліцеї, а загальноосвітніх шкіл 1-2 ступенів - на гімназії. Пропозиція щодо визнання Старовірівського ліцею опорним закладом виникла з деяких причин: по-перше, опорним закладам приділяється значна фінансова підтримка з боку держави; по-друге, опорний заклад може мати філії. А значить це варіант збереження такого освітнього закладу як Сподобівська школа. Так як прогнозована кількість учнів у новому навчальному році становить 21 особу, то (згідно Постанови КМУ має бути не менше 25 осіб) такий заклад не фінансується за кошти освітньої субвенції, відповідно – діяльність закладу припиняється. Утворення Сподобівської філії Старовірівського ліцею – варіант збереження закладу.

        Різне.

Голова райдержадміністрації Валерій Приходько подякував депутатам за прийняті рішення та звернув увагу на особисту підтримку нашого району голови виконавчої влади області Юлії Світличної. Про це свідчать 9,4 млн. гривень виділених на останній обласній сесії з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток нашого району. Також Валерій Анатолійович подякував за допомогу депутату обласної ради Вісхану Ісламову та народному депутату України Віктору Остапчуку. Очільник району наголосив, що вперше буде реалізована особиста програма Петра Порошенка, яку підтримала голова ХОДА, згідно якої в Шевченківському районі буде придбане житло для 4 дітей-сиріт.

Альбом: Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради Альбом: Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради Альбом: Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради Альбом: Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради Альбом: Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради Альбом: Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради Альбом: Відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії VІІ скликання Шевченківської районної ради
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9779 | Переглядів: 66Дата публікації: 21:46 12.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих