Шлях довжиною в 75-ть років
Шлях довжиною в 75-ть років

Поділитися новиною:

Шлях довжиною в 75-ть років

Тетяна Григорівна Петрик з міста Кременчуг Полтавської області знайшла могилу свого загиблого дядька Волочай Дмитра Федоровича, який трагічно загинув у роки Другої Світової війни в боях за Харківщину

Спочатку свого брата шукав її батько. Він розповідав, що його брат з перших днів війни пішов захищати свою Батьківщину. Був танкістом. Та вже в 1942 році заживо згорів в танку. Пошуки  могили  були марними. Виконуючи волю покійного батька, його донька продовжила пошуки. Зверталася до різних установ: військкомату, бібліотек, архівів…  За допомогою не байдужих людей, її пошуки дали результат. Волочай Дмитро Федорович похований в селищі Шевченкове Шевченківського району Харківської області. Його прізвище викарбовано на  пам’ятній стелі на Меморіалі  Слави.  Покласти квіти на його могилу, вклонитися світлій пам’яті дядька Тетяна Григорівна приїхала до нашого селища разом їз своїм сином.

Підтримати її та покласти квіти прийшли представники райдержадміністрації, райради та РО «Солідарність».

Час плине швидко, але загальнолюдські цінності ніколи не вмирають, із покоління до покоління вони передаються нащадкам. То затухають, то відроджуються, але не зникають.

Альбом: Шлях довжиною в 75-ть років Альбом: Шлях довжиною в 75-ть років Альбом: Шлях довжиною в 75-ть років
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9781 | Переглядів: 59Дата публікації: 13:56 13.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих