Нарада з питань ремонту автомобільних доріг району
Нарада з питань ремонту автомобільних доріг району

Поділитися новиною:

Нарада з питань ремонту автомобільних доріг району

13 червня голова райдержадміністрації Валерій Приходько провів робочу нараду з питань ремонту автомобільних доріг району

На нараду запрошені Пляка Сергій Михайловичперший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області; Лялюк Ігор Миколайович головний інженер ДП «Харківський облавтодор»; Литвинець Сергій Валерійович заступник начальника управління будівництва дорожнього комплексу - начальник відділу експлуатаційного утримання Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації; Адаменко Олександр Вікторович - начальник Шевченківського ДРП філії «Балаклійський райавтодор»; Ісіченко Андрій В’ячеславович – керівник ТОВ «Глобал Інвест Системс»; Сербененко Віктор Павлович – керівник ТОВ «Контакт 2002»; Бойко  Юрій Леонідович  - директор «Автомагістраль-Юг»; Гожа Владислав Леонідович – Гетьманівський сільський голова; Мірошніченко Сергій Адольфович – Старовірівський сільський голова; Буценко Олена Олександрівна – Безм'ятежненська сільська голова.

В ході наради обговорили ряд напрямків ремонту автомобільних доріг Шевченківського району.

1. Перший напрямок це ремонт проїзної частини дороги по вулиці Покровській від траси Чугуїв-Мілове до промислової зони. На минулому тижні керівник району разом з керівниками місцевих промислових підприємств здійснили огляд стану дороги цього шляху. Щоденно по цій дорозі здійснюється чималий потік автотранспортних вантажівок та проходять близько  1000 людей. Дорога розбита фурами підприємства, яке здійснює свою діяльність в цій зоні, а саме підприємством  «Автомагістралі». Стосовно цього питання отримали пояснення від Сергія Михайловича Пляки – першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області. Він завірив присутніх, що керівництво даного підприємства теж зацікавлене в тому, щоб відремонтувати відповідний шлях. Дане підприємство для виконання державних програм з ремонту доріг буде здійснювати свою діяльність на даній території ще впродовж двох-трьох років. На цей період здійснення капітального ремонту вважає недоцільним. Але так як, час від часу, дорога руйнується від великого потоку  та грузності автомашин, запропонував після наради здійснити огляд даного щляху для визначення об’ємів ремонтних робіт та прийняття рішення щодо вирішення цього питання. 

2. Заступник начальника управління будівництва дорожнього комплексу - начальник відділу експлуатаційного утримання Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Сергій Литвинець поінформував, що з обласного бюджету за рахунок державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Шевченківського району виділено субвенцію в сумі 10072690 гривень на такі ділянки доріг:

- Борівське – Волоська Балаклія  - 4944690 гривень,

- Шевченкове – Мостове – Великі Хутори  - 4760000 гривень,

- об’їзд смтШевченкове (окремими ділянками) – 368000 гривень.

 Він зазначив, що тендер закінчено по двох ділянках доріг.   13 червня ТОВ «ЕВРОДОР» приступило до ремонту ділянки об’їзд смт.Шевченкове. На даний час проводиться фрезерування ділянки. Термін закінчення робіт - середина року.

3. Отримано субвенцію з обласного бюджету за рахунок державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Шевченківського району в сумі 3000586 гривень на такі ділянки доріг:

- село Мостове, вулиця Мостова – 750000 гривень,

- село Гетьманівка, вулиця Миру  - 500000 гривень,

- село Старовірівка, вулиця Шкільна – 1129586 гривень,

- село Безм’ятежне, вулиця Сонячна  - 621000 гривень.

Виділені кошти в даний час передаються до бюджетів сільських рад. Після чого сільські ради розпочнуть процедуру тендерних закупівель на ремонт вказаних шляхів.

В ході наради узгодженно план проведення даних робіт.

 

Альбом: Нарада з питань ремонту автомобільних доріг району Альбом: Нарада з питань ремонту автомобільних доріг району Альбом: Нарада з питань ремонту автомобільних доріг району
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9784 | Переглядів: 73Дата публікації: 08:20 14.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих