День поля
День поля

Поділитися новиною:

День поля

15 червня 2018 року в селі Гетьманівка був проведений День поля. Дана подія відбулася за ініціативи директора СТОВ імені Ватутіна Олега Васильовича Мельничука та компанії «Август-Україна»

В заході взяли участь понад 40 аграріїв з Шевченківського, Чугуївського, Куп’янського, Балаклійського та Великобурлуцького районів.

Учасникам заходу були наглядно продемонстровані варіанти організації систем захисту на різних культурах від компанії «Август-Україна». Фахівці оцінювали стан посівів, говорили про ефективність проведення обробок засобами захисту рослин.

Під час проведення пленарної частини представники компанії «Август-Україна» ознайомили агровиробників з новинками в лінійці препаратів.

По закінченню заходу учасники обмінялися думками за дружнім обідом.

Альбом: День поля Альбом: День поля
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9790 | Переглядів: 72Дата публікації: 22:37 15.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих