Будьте гідними творцями свого життя й справжніми патріотами своєї країни. Валерій Приходько – випускникам
Будьте гідними творцями свого життя й справжніми патріотами своєї країни. Валерій Приходько – випускникам

Поділитися новиною:

Будьте гідними творцями свого життя й справжніми патріотами своєї країни. Валерій Приходько – випускникам

Шановні випускники Шевченківщини!

Ви залишаєте рідну школу. Тут вас навчали бути самостійними, відповідальними й чуйними, цінувати дружбу, відстоювати свою думку і невпинно та старанно пізнавати світ та науку.

Школа дала вам основу для того, щоб відбутися у дорослому житті. А молодість подарувала вам крила. Летіть!

Ви - майбутнє рідного краю, нашої Батьківщини. Саме від вашої активної громадянської позиції, завзяття залежить завтрашній день і перспективи розвитку. Адже енергія молодих допомагає по-новому, творчо наблизитися до вирішення існуючих проблем, подолати труднощі та досягти реалізації поставленої мети. Саме ви – надія нашої громади. Саме вам належить    будувати нове  щасливе  обличчя  нашого  району,  де пануватимуть добро, стабільність та шануватимуться  людські цінності. 

     Ваша  енергія і патріотизм, освіченість і висока культура конче необхідні  Шевченківщині.   Перед вами  відкриваються нові можливості й перспективи. Завжди пам’ятайте, що головне в житті — допомагати людям, творити добро, дарувати радість, шанувати батьків та вчителів, працювати наполегливо й натхненно.
   Бажаю вам вірно зробити свій професійний вибір, упевнено йти дорогою знань та професійної майстерності, збагачуватись духовною наснагою, любов'ю до  рідної землі, готовністю та вмінням працювати на її благо.
    Хай щедрою на вагомі здобутки та радість буде  ваша доля! Будьте впевненими  у власних силах, непохитно вірте  у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Будьте гідними творцями свого життя й справжніми патріотами своєї країни!

Разом змінимо життя  Шевченківщини на краще !

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9823 | Переглядів: 40Дата публікації: 11:04 23.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих