Голова ХОДА привітала заслужених діячів області з державними святами
Голова ХОДА привітала заслужених діячів області з державними святами

Поділитися новиною:

Голова ХОДА привітала заслужених діячів області з державними святами

27 червня в обласній адміністрації відбувся урочистий прийом з нагоди 100-річчя Державної служби України та Дня Конституції

Юлія Світлична привітала зі святами найкращих представників усіх сфер життя Харківщини - державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, діячів культури, освіти, підприємців тощо. Керівник області вручила їм державні нагороди та почесні відзнаки ХОДА.

«Мені приємно розділити з вами один з найбільш хвилюючих днів у вашому житті. Запис вашого імені у книгу державотворення з отриманням нагороди від держави - надзвичайно вагомий здобуток. Адже державна нагорода - найвище визнання, Президент України дякує вам від імені усієї громади України, - звернулася Юлія Світлична до учасників заходу. - Господарі, ветерани і учасники бойових дій на сході, які кожного дня відстоюють цілісність нашої держави, митці, вчителі, державні службовці - всі ви віддаєте життя на розвиток і зміцнення України. Дякую вам і вашим колективам та пишаюся тим, що Харківщина має таких відданих людей».

Голова ХОДА побажала присутнім натхнення і впевненості у роботі.

«Бажаю вам робити якомога більше добрих справ, і нехай кожен день приносить радість від того, що ви зробили для своєї країни», - сказала Юлія Світлична.

Нагороджені державними та обласними відзнаками жителі області відзначили, що ці нагороди - великий стимул для подальшої праці на розвиток регіону та країни.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов відзначив, що відчувати себе частиною тих позитивних перетворень, які відбуваються у житті держави, - велика честь.

«Ще зовсім недавно, навіть у довоєнні мирні роки, ніхто не сподівався, що Харківській області вдасться вийти на такі високі темпи розвитку.  Що будуть реалізовуватися одночасно сотні проектів, які мають регіональне і державне значення. Але сьогодні це є. Багато хто починає сприймати це як даність, як буденність, як щось таке, що було завжди. Але так було не завжди. І те, що нам сьогодні вдається, - це велика особиста заслуга Президента, керівництва області, бізнесу, трудових колективів, громадськості, героїв, які захищають нас. Ми - лідери, на нас дивиться вся Україна та міжнародні партнери. Тож не збавляємо темпи і рухаємося вперед».

 За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня державної служби нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено СТОРОЖНИЧЕНКО Наталію Володимирівну - заступника керівника апарату Шевченківської районної державної адміністрації – начальника відділу організаційної роботи, діловодства та з питань звернень громадян.

Повний список нагороджених можна побачити тут.

Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9832 | Переглядів: 46Дата публікації: 18:34 27.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих