Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України
Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову європейську країну, закріпивши це в Конституції

З нагоди 22-ї річниці Конституції України 27 червня 2018 року на центральній площі селища, біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку,  відбулися урочистості. З нагоди свята, присутні поклали квіти до пам’ятника Кобзареві.

З державним святом від імені голови ХОДА Юлії Світличної та від себе особисто присутніх привітав голова районної державної адміністрації Валерій Приходько.

- Ми живемо в історичний час змін та реформ, метою яких є побудова правової, демократичної, європейської країни з високим рівнем життя її громадян. Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за нашу Україну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім землякам і особливо нашим бійцям, які зараз зі зброєю в руках боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, - сказав керівник району.

Шанувати та дотримуватися Основного Закону нашої держави обов’язок кожного її громадянина! Прийняття Конституції ознаменувало фундаментальне закріплення незалежності нашої держави, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній Україні.

 

Альбом: Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України Альбом: Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України Альбом: Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України Альбом: Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9835 | Переглядів: 57Дата публікації: 05:17 28.06.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих