Розширена нарада
Розширена нарада

Поділитися новиною:

Розширена нарада

2 липня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Бондаренка відбулася розширена нарада з керівниками підприємств, установ та організацій району

Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування   доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ольга Жовтоног. Продовжуються ремонтні роботи на об’єктах соціальної інфраструктури району напрямків освіти, медицини, культури та територіального центру.

Про стан виконання робіт: з будівництва АЗПСМ, з ремонту автомобільних доріг та КНС доповіла начальник   відділу  містобудування,   архітектури  та    житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Дорогань.

По питанню будівництва АЗПСМ розпочато виготовлення проектно-кошторисної документації.

 По ремонту автомобільних доріг за минулий місяць Шевченківським ДРП було виконано  ямкового  ремонту  998 м2  на:  

а/д Шевченкове - Мостове - В.Хутора

а/д  Шевченкове - Аркадівка - Н.Бурлук.

На сьогоднішній день роботи продовжуються згідно графіка.

Роботи, відповідно до Державної програми та стратегії Президента України Петра Порошенка, за особистої підтримки голови ХОДА Юлії Світличної по поточному середньому ремонту доріг загального користування виконано по напрямках:

а/д Шевченкове - Мостове - В.Хутора

об’їзд смтШевченкове (окремими ділянками).

Розпочато ремонт дороги в напрямку Борівське – Волоська Балаклія.

По поточному середньому ремонту комунальних доріг на сьогоднішній день розробляються дефектні акти, після чого можна буде розпочати тендерні процедури та визначитися з підрядними організаціями.

По питанню ремонту КНС №2, №3 розпочато будівельні роботи.

Про стан підготовки  господарського комплексу та соціальної сфери до сталого функціонування в опалювальний сезон 2018-2019 р.р. доповіла начальник   відділу  містобудування,   архітектури  та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Дорогань.

Про роботу позаміського дитячого закладу оздоровлення  «Бурлучок» доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації  Юлія Бобрусь. Відпочинок в закладі знаходиться під постійним медичним та поліцейським контролем. Хозгрупа відділу освіти оперативно вирішує дрібні несправності.

Представниками Держпродспоживслужби і лабораторними службами були взяті проби на калорійність з готових блюд на виконання норм по харчуванню і змиви з різних площин кухонного обладнання і посуду. Результати аналізів будуть готові незабаром.  

Про надання медичної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей доповіла  головний  лікар  Шевченківської центральної районної лікарні  Світлана Перепадя. З 1 січня проводяться обов’язкові медичні огляди демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. ЦРЛ і КЗОЗ створено реєстр для демобілізованих учасників АТО. Станом на 26.06.18 р. зареєстровано 100 осіб. З початку року оглянуто 46% демобілізованих. В ЦРЛ виділено 2 палати для учасників бойових дій. На даний час проводиться капітальний ремонт цих палат в межах міні-проекту і планується їх облаштування. Стаціонарне лікування на одного ветерана складає 47 гривень на добу (що на 27% більше ніж в минулому році). Харчування складає 30 гривень на добу (що є на рівні минулого року).

Про стан реалізації державної політики у сфері запобігання проявам корупції в Шевченківському районі доповіла  головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації  Оксана Чумак. За період з 2017 року по червень 2018 року Шевченківською   районною  державною  адміністрацією проводилася організаційно - профілактична робота  по упередженню корупційних проявів серед  державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування району в звітному періоді  у відповідності до вимог Законів України «Про  запобігання  корупції», «Про державну службу»,  «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», інших нормативно-правових актів антикорупційного законодавства та затвердженого плану заходів щодо запобігання і протидії корупції.

За підсумками наради, першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Бондаренком були надані відповідні доручення та доведенні до відома присутніх завдання, які були поставлені головою райдержадміністрації по питаннях:

 - Жнивна кампанія 2018;

 - Підписання декларацій з сімейними лікарями;

- Будівництво АЗПСМ;

- Дороги, освітлення;

- FM радіо;

- Функціонування ДПЗО «Бурлучок»;

 - «Доступні ліки»;

- Підготовка до «Слобожанського ярмарку»;

- Кадрова робота райдержадміністрації.

Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада Альбом: Розширена нарада
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9842 | Переглядів: 73Дата публікації: 15:43 02.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих