Цікавий відпочинок в «Бурлучку»
Цікавий відпочинок в «Бурлучку»

Поділитися новиною:

Цікавий відпочинок в «Бурлучку»

З 21 червня розпочато роботу в дитячому позаміському оздоровчому закладі «Бурлучок»

Вартість путівки у 2018 році складає 5432,00 грн., батьківська плата становить – 2100,00 грн., яка компенсується сільськими радами за рахунок надання трансфертів та районним бюджетом.

 Харчування дітей 5-ти разове (сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря). Вартість харчування становить 100 гривень  на день.

Дозвілля відпочиваючих дітей  в ДПОЗ «Бурлучок» забезпечується шляхом організації культурно - спортивних заходів з використанням технічних можливостей в закладі та завдяки організації туристично-розважальних поїздок до культурно-освітніх закладів міста Харкова та туристичних походів на місцевості. Під час літнього оздоровчого періоду проводяться  різноманітні конкурси, змагання, ігри, свята.  З початку роботи 1-ї зміни в таборі відбулися заходи «День талантів», «День моди», «Легка атлетика», здійснено екскурсію в «Батутне містечко» міста Харкова. Кожна дитина бере найактивнішу участь в усіх спортивних та розважальних заходах.  

 Відправляючи дитину в «Бурлучок» батьки можуть бути впевнені – вона проводить свій час не тільки цікаво, а й корисно.

Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку» Альбом: Цікавий відпочинок в «Бурлучку»
Web-адреса: shevchrda.gov.ua/news/id/9843 | Переглядів: 58Дата публікації: 09:23 03.07.2018
Адміністративні послуги
Центр надання адміністративних послуг при Шевченківській райдержадміністрації
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує
Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.Практика застосування ЗУ "Про державну службу"Практичне застосування законодавства про державну службу при зміні істотніх умов державної службиПрактичні питання дотриманням законодавства у сфері державної служби при прийнятті рішення щодо накладення дисциплінарного стягненняПро внесення змін до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій "Б" і "В"Щодо дисциплінарної комісії, оскарження рішення конкурсної комісії або рішення про накладення дисциплінарного стягненняЩодо змін до законодавчих актів України, що стосуються діяльності Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях».Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби.
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята та події
Пошук
Посилання
 
Версія для слабо- зорих